IPB Кофри від Ромеро    

Привіт Гість ( Вхід | Реєстрація )

УВАГА! ВКРАЛИ МОТОЦИКЛ КТМ 250SX-F, м.СТРИЙ

4 Сторінки V  « < 2 3 4  
Reply to this topicStart new topic
МОТО АПТЕЧКА
Black
повідомлення Jan 11 2018, 16:43
Повідомлення #61

Генерал-чотар

Група: Авторизовані
З: Львів
Користувач №: 13
Мотоцикл: Yamaha TDM 850 -98
Телефон: 093 902 7363

Якщо узагальнити, то треба і то і то але різну к-ть доз, бо бронхо-легеневі захворювання в дальняку легше підхопити.
Малюєм два сценарія на кожен з препаратів:
а) цілий день під холодним дощем. В якийсь момент різкий нагрів (вибираєшся з багна, тягаєшся по заправці заодячись з штовхача). Далі різке охолодження бо сідаєш і їдеш далі в дощ. Ввечері температура, головний біль, біль у горлі. Рішення - їдеш далі, ковтаючи раз на день сумамед/азитроміцин.
б) ДТП чи бійка, чи і то іто, коли ти отримуєш раневі пошкодження. В мене логіка така - якщо ти отримав такі рани, що вимагають прийняття антибіотиків для профілактики, то подальший рух з такими ранами дуже утруднений чи неможливий. Якщо це не глуха Монголія чи Алтай, то, швидше за все, ти будеш викликати поліцію/швидку і рухатись в найближчий госпіталь. Де отримаєш професійну допомогу.
Імовірність обидвох сценаріїв трошки різна. То вже кожному вирішувати яку комбінацію названих препаратів брати.

--------------------
Я чесний, бо я - українець
Я сильний, бо я - українець
Я гордий, бо я - Українець

Українська Національна Ідея
Go to the top of the page

+Quote Post
BleckieGene
повідомлення Jan 12 2018, 09:21
Повідомлення #62

Підхорунжий

З: м. Львів, с. Солонка
Користувач №: 5 299
Мотоцикл: Червоний
Телефон: 0967807118

Якщо узагальнити,то антиюіотики потрібно приймати тільки після призначення лікаря,і відповідних аналізів,бо інакше маємо потім купу болячок які не лікуються.Цілий день під холодним дощем , грозить в першу чергу грві(віруси,на які антибіотики не діють).Ну і антибіотики пються курсом,щоб не було резистентності в мікроорганізмів,до повторного курсу антибіотика в майбутньому.
Стосовно біль в горлі.Це є в 99% стрептококи і стафілококи,які до макролідів швидко набівають стійкість(той самий азитроміцин),і потім получаються хронічні ангіни як тільки холода настають. А от до флемоклаву стійкість буває рідно,і для лікування ангін і тому подібних стрептококових інфекцій препарат вибору №1.
Короче,не буду входити в дебрі, і раджу антибіотики не використовувати без припису лікаря.

--------------------
Rock & Roll Over

+Quote Post
Black
повідомлення Jan 12 2018, 10:39
Повідомлення #63

Генерал-чотар

З: Львів
Користувач №: 13
Мотоцикл: Yamaha TDM 850 -98
Телефон: 093 902 7363

Цитата
Короче,не буду входити в дебрі, і раджу антибіотики не використовувати без припису лікаря.

Зрозумів. Дякую. Тоді яка альтернатива в дорозі?

--------------------
Я чесний, бо я - українець
Я сильний, бо я - українець
Я гордий, бо я - Українець

Українська Національна Ідея

+Quote Post
BleckieGene
повідомлення Jan 12 2018, 14:15
Повідомлення #64

Підхорунжий

З: м. Львів, с. Солонка
Користувач №: 5 299
Мотоцикл: Червоний
Телефон: 0967807118

Термобілизна, гарячі напої, при травмах антисептики( хлоргексидин,йоддицерин),для зупинки незначних кровотеч(коли не зачеплені великі судини) перекис водню на рану і етамзилат (це інєкція). Коли в дорозі холодно,то для профілактики ангін та інших проблем з горлом , є хороший антисептик для ротової порожнини і горла - лісобакт в таблетках.

--------------------
Rock & Roll Over

+Quote Post
DIDO
повідомлення Jan 12 2018, 16:14
Повідомлення #65

Дідо Вітя

З: Дубенський р-н
Користувач №: 5 038
Мотоцикл: КАВАСАКІ КЛЄ 250
Телефон: нуль50570289нуль

Цитата(BleckieGene @ Jan 12 2018, 15:15) *
Термобілизна, гарячі напої, при травмах антисептики( хлоргексидин,йоддицерин),для зупинки незначних кровотеч(коли не зачеплені великі судини) перекис водню на рану і етамзилат (це інєкція). Коли в дорозі холодно,то для профілактики ангін та інших проблем з горлом , є хороший антисептик для ротової порожнини і горла - лісобакт в таблетках.

Спасатель-мазь, перекис водню., вугілля, анальгін,спазмалгон, валідол, корвалмент, очні краплі, флемоксин солютаб 1000, супрастин, бинт, лейкопластир, гідазепам, омез, екватор. стрептоцид. Може щось і забув. Вауумний пакет. Маленька торбинка в рюкзачку. З собою завжди. Навіть без мота пішки.

Це повідомлення відредагував DIDO: Jan 12 2018, 16:17

--------------------
Всі скаржимось на відсутність грошей, а от на відсутність розуму - ніхто....

+Quote Post

4 Сторінки V  « < 2 3 4
Reply to this topicStart new topic
1 Користувачів переглядають дану тему (1 Гостей і 0 Прихованих Користувачів)
0 Користувачів:

Lo-Fi Версія Поточний час: 23rd May 2018 - 22:39
загрузка...

Користання форумом підтверджує Вашу згоду з правилами.
Адміністрація форуму не несе відповідальності за зміст повідомлень.
Використовувати матеріали форуму можна лише за згоди з їх авторами.
РЕКЛАМА НА ФОРУМІ ЗАБОРОНЕНА.