IPB Кофри від Ромеро    

Привіт Гість ( Вхід | Реєстрація )

УВАГА! ВКРАЛИ МОТОЦИКЛ КТМ 250SX-F, м.СТРИЙ

Reply to this topicStart new topic
К-750 - Переробка Під 12в Генератор, Питаю поради
Whiter
повідомлення May 14 2018, 11:05
Повідомлення #1

Старший стрілець
**

Група: Members
З: Львів
Користувач №: 5 796
Мотоцикл: 1967 КМЗ К-750м
Телефон: 0633984805

Всім хоршого дня/вечора/ночі

Трапилась у мене одна проблемка - робили ми з батьком довго та нудно один побитий життям картер від касончика (підварка тріщин, приварка планшайби на 12в генератор і т.д.) - а на днях я прикинув передню кришку і вивялось що картер повело. Рівнянти то все добро наново в мене бажання нема, тому вирішено було купити новий картер з радянських запасів, благо відповідна пропозиція доволі файно підвернулась (радянський картер з запасів, ніколи не їздив, навіть номер не набитий).

Отож, щодо чого саме прошу поради - можливо хтось знає якогось хорошого майстра, у Львові, якому такий картер можна завезти і щоб грамотно його на 12в переробив (зняв на станку приплив під старий генератор і правильно приладнав планшайбу). Окрім того - генератор який буде стояти - Г-700 з мордою від дніпрячого генератора.

Всім заздалегідь спасибі за відповіді!

Це повідомлення відредагував Whiter: May 14 2018, 11:06
Go to the top of the page

+Quote Post
хитрий вуйко
повідомлення May 14 2018, 11:23
Повідомлення #2

Ангел Провідник

Група: Авторизовані
З: wild wild west
Користувач №: 328
Мотоцикл: проект "блакитний"
Телефон: купив у злодійчуків

Цитата(Whiter @ May 14 2018, 12:05) *
Всім хоршого дня/вечора/ночі

Трапилась у мене одна проблемка - робили ми з батьком довго та нудно один побитий життям картер від касончика (підварка тріщин, приварка планшайби на 12в генератор і т.д.) - а на днях я прикинув передню кришку і вивялось що картер повело. Рівнянти то все добро наново в мене бажання нема, тому вирішено було купити новий картер з радянських запасів, благо відповідна пропозиція доволі файно підвернулась (радянський картер з запасів, ніколи не їздив, навіть номер не набитий).

Отож, щодо чого саме прошу поради - можливо хтось знає якогось хорошого майстра, у Львові, якому такий картер можна завезти і щоб грамотно його на 12в переробив (зняв на станку приплив під старий генератор і правильно приладнав планшайбу). Окрім того - генератор який буде стояти - Г-700 з мордою від дніпрячого генератора.

Всім заздалегідь спасибі за відповіді!

планшайби, що продаються тре перевіряти. бо часто не відповідають кресленням. перед приваркою потрібно прикрутити передню кришку. і просити зварщика, щоб без фанатизму наварював.

--------------------
Мокнут мешти, мокнут сподні
Зашмальцовані шкарпетки
А я стою в бальоновім плащи

+Quote Post
Whiter
повідомлення May 14 2018, 11:30
Повідомлення #3

Старший стрілець
**

Група: Members
З: Львів
Користувач №: 5 796
Мотоцикл: 1967 КМЗ К-750м
Телефон: 0633984805

Цитата(хитрий вуйко @ May 14 2018, 12:23) *
планшайби, що продаються тре перевіряти. бо часто не відповідають кресленням. перед приваркою потрібно прикрутити передню кришку. і просити зварщика, щоб без фанатизму наварював.

Спасибі за пораду!
Та бо тато мій не професійний зварщик, то ми щось трохи дали маху з тим - банально не подумали за те що може повести. А з новим картером то вже охота зробити все красиво.

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Користувачів переглядають дану тему (1 Гостей і 0 Прихованих Користувачів)
0 Користувачів:

Lo-Fi Версія Поточний час: 22nd September 2018 - 20:21
загрузка...

Користання форумом підтверджує Вашу згоду з правилами.
Адміністрація форуму не несе відповідальності за зміст повідомлень.
Використовувати матеріали форуму можна лише за згоди з їх авторами.
РЕКЛАМА НА ФОРУМІ ЗАБОРОНЕНА.