IPB Кофри від Ромеро    

Привіт Гість ( Вхід | Реєстрація )

16 Сторінки V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
Хто ви, байкер чи мотоцикліст?
Байкер [ 51 ] ** [26,84%]
Мотоцикліст [ 139 ] ** [73,16%]
Усього голосів: 190
Гостям заборонено голосувати 
_temp
повідомлення Aug 3 2007, 18:37
Повідомлення #21

Десятник

Група: Авторизовані
З: novodnistrovsk
Користувач №: 126
Мотоцикл: reaper
Телефон: nokia

Не ображайтеся хлопці, але для мене, слово "байкер" - це "панти".

З недавніх пір відчуваю що самі "пальцаті" і понтові хлопці , які дуже хотіли "дружити" коли їздив на В-Стромі - тепер перестали не те що здороватись, а навіть впізнавати при зустрічі(спочатку думав що помиляюсь , але щось досить часті стали такі випадки і при чому в багатьох містах).
До речі, може здамся старим буркотуном, але між старими мотоциклістами суто людські відносини набагато кращі ніж у молоді, хоча у Львові картина краща ніж в інших відомих мені місцях - з вдячністю згадую Андрія доктора та Сашка Терлецького, приємні спогади залишились від проведених разом декількох годин з іншими молодими львівянами що послуговуються двоколісним транспортом.
Go to the top of the page

+Quote Post
Dmytro
повідомлення Aug 3 2007, 19:32
Повідомлення #22

Генерал-сотник

Група: Validating
З: Berlin
Користувач №: 66
Мотоцикл: Phänomen, Jawa, Pony

(Andriy @ Aug 2 2007, 18:33) [snapback]13438[/snapback]

Вчора мене осінила цікава мисля, чого я не люблю слова "байкер". Так от - "байкером" може бути кожен, хто понатягує на себе "байкерского прикиду" і назве себе ним, а мотоциклістом просто так не будеш, треба мати мотоцикл wink.gif.

Або можна ще точніше: Байкер -- це той, хто має мотоцикл та байкерський прикид. Мотоцикліст -- це той, хто на мотоциклі їздить smile.gif

--------------------
Адепт культу шанувальників ретро-мотоциклів :)

+Quote Post
mar
повідомлення Aug 3 2007, 20:37
Повідомлення #23

Підполковник

З: Львів
Користувач №: 208
Мотоцикл: М-72М

(Painter @ Aug 2 2007, 21:33) [snapback]13443[/snapback]

то не мисля а будун тебе осинив biggrin.gif
від тебе не чикав такої теми, яка нах... різниця як хто себе називає - значення є як тебе називають інші!

яка різниця як тебе називають інші, шо всі вони думають про тебе. ТВОРИ ВСЕ ЩО ЗАБАЖАЄШ! І НЕХАЙ ЦЕ БУДЕ ЗАКОНОМ .

+Quote Post
Байкер_Леді
повідомлення Aug 3 2007, 22:12
Повідомлення #24

Сотник

Група: Members
З: Київ
Користувач №: 568
Мотоцикл: нема ще, на жаль(((
Телефон: 80502816901, 80933266942

(mar @ Aug 3 2007, 21:37) [snapback]13477[/snapback]

яка різниця як тебе називають інші, шо всі вони думають про тебе. ТВОРИ ВСЕ ЩО ЗАБАЖАЄШ! І НЕХАЙ ЦЕ БУДЕ ЗАКОНОМ .

СУПЕР!!
І взагалі поменше зважай, що тобі кажуть.Бо це може бути абсолютна туфта.Просто живи і даруй своє тепло СПРАВЖНІМ людям, а не фальшивкам.

--------------------
КАПОСНЕ ДІВЧИСЬКО :Р

+Quote Post
vanyka-baiker
повідомлення Aug 4 2007, 13:36
Повідомлення #25

Полковник

З: м.Косів.Івано-Франківська обл.
Користувач №: 380
Мотоцикл: Тимчасово відсутній...
Телефон: 8-067-800-79-55

На цю тему,ми тут можемо філосовствувати дуже довго.А на мою думку різниці нема,байкери і мотоциклісти-любителі душею і думкою однакові.Різниця тільки в моделі та фірмі мотоцикла,ну і в прикиді тоже.Про що ми тут перечимося???думаю нема сенсу,бо від цього наші погляди на мототему незміняться!!! Будемо продовжувати бути такими,якимим ми насправді є... wink.gif

--------------------
Альбом. Гараж. Шануймо те,що маємо,бережімо,творімо нове для того,щоб закласти підгрунтя для нової сторінки в історії!!!

+Quote Post
Painter
повідомлення Aug 4 2007, 16:36
Повідомлення #26

Старший стрілець
**

З: Ternopil
Користувач №: 192
Мотоцикл: jawa
Телефон: 380672552934

(mar @ Aug 3 2007, 21:37) [snapback]13477[/snapback]

добре сказано. та тільки нерозганяїся сильно в своїх творіннях, бо хтось близкій тобі може образитись. А відносно тої сірої маси, що навколо я з тобою на всі 100 згоден.

+Quote Post
хитрий вуйко
повідомлення Aug 5 2007, 20:21
Повідомлення #27

Ангел Провідник

З: wild wild west
Користувач №: 328
Мотоцикл: проект "блакитний"
Телефон: купив у злодійчуків

ТУТ Я ШЕ НЕ ФЛУДИВ!

а я...... а а я-мотоцикліст-байкар.точно.БАЙКАР.думаю,що є така номінація.а якщо нема,то що мішає створити??????БАЙКАР-ПІЗДЮК.
О!ТО Є ВОНО!!!

--------------------
Мокнут мешти, мокнут сподні
Зашмальцовані шкарпетки
А я стою в бальоновім плащи

+Quote Post
Admіn
повідомлення Aug 6 2007, 09:30
Повідомлення #28

Генерал-сотник

Група: Admin
З: Кам'янка-Бузька
Користувач №: 176
Мотоцикл: Yamaha TTR250 Open Enduro
Телефон: в профілі

У великій мірі згоден з Ромеро, і чим далі тим більше пересвідчуюсь, шо так-зване „байкерство”, не шо інше як понти. Основний понт – видатися крутим і шоб всі боялися, дивіться он які ми грізні, ми „байкери”! А по суті пшик, при першій же загрозі, чи якихось проблемах більшість розбігається до свого „цивільного” життя. Кон’юктурне „братерство” без спільної мети, чи спільного заняття, не варто нічого. По суті, виникло якесь міфічно-аморфне середовище людей з невідомо якими цілями. „Байкери” намагаються копіювати Америку часів зародження „Ангелів пекла”, але ж це була банда, а не просто клуб за інтересами. Для чого тоді створюються нові МС? Варіанти два – понти раз, і завершальний процес „легалізації” мотобанди, котра і без нашивок була, є і буде бандою – два. Решта „клубів” намагаються копіювати їх, як писалося на початку, хочуть видатися грізними і „зарісуватися” перед іншими.
Колись, років так вісім, 99.9% від числа всіх двоколісних поняття не мали шо таке МС, всі собі „дружили” і „кольори” сприймалися на ура. З часом хтось захотів бути „крутим і модним”, і пішло поїхало.
Таке моє ІМНО.

--------------------
Arbeit macht frei

+Quote Post
Ржавий
повідомлення Jan 29 2008, 15:18
Повідомлення #29

Старший десятник

З: Дрогобич
Користувач №: 910
Мотоцикл: Java 350
Телефон: 0637438130

(Andriy @ Aug 2 2007, 17:33) [snapback]13438[/snapback]

Вчора мене осінила цікава мисля, чого я не люблю слова "байкер". Так от - "байкером" може бути кожен, хто понатягує на себе "байкерского прикиду" і назве себе ним, а мотоциклістом просто так не будеш, треба мати мотоцикл wink.gif.

Ги! Думаю слово байкер пішло від слова байк. Тобто той самий мотоцикліст, та всежтаки є різниця. Просто байкер це на мою думку субкультура яка складаєтся з мотоциклістів. Байкери являються неформальними особами тобто такими які вирізняються поміж суспільства (Стада), вирізняються своїм способом життя, своїм и інтересами та упередженнями. А мотоциклистом може бути любий чувак який купив собі матацикола і їздить си туво по селє. cool.gif

+Quote Post
Ржавий
повідомлення Jan 29 2008, 15:31
Повідомлення #30

Старший десятник

(Andriy @ Aug 6 2007, 09:30) [snapback]13535[/snapback]

У великій мірі згоден з Ромеро, і чим далі тим більше пересвідчуюсь, шо так-зване „байкерство”, не шо інше як понти. Основний понт – видатися крутим і шоб всі боялися, дивіться он які ми грізні, ми „байкери”! А по суті пшик, при першій же загрозі, чи якихось проблемах більшість розбігається до свого „цивільного” життя. Кон’юктурне „братерство” без спільної мети, чи спільного заняття, не варто нічого. По суті, виникло якесь міфічно-аморфне середовище людей з невідомо якими цілями. „Байкери” намагаються копіювати Америку часів зародження „Ангелів пекла”, але ж це була банда, а не просто клуб за інтересами. Для чого тоді створюються нові МС? Варіанти два – понти раз, і завершальний процес „легалізації” мотобанди, котра і без нашивок була, є і буде бандою – два. Решта „клубів” намагаються копіювати їх, як писалося на початку, хочуть видатися грізними і „зарісуватися” перед іншими.
Колись, років так вісім, 99.9% від числа всіх двоколісних поняття не мали шо таке МС, всі собі „дружили” і „кольори” сприймалися на ура. З часом хтось захотів бути „крутим і модним”, і пішло поїхало.
Таке моє ІМНО.

Я думаю зараз ніхто байкерів не боїться бо нема на то причини. Тай я незнаю ніодного прикладу колиб хтось сказав: оО ти байкер? Круто!
Всі кажуть якразтаки навпаки! А саме:
Да нафіга тобі той матаціколь? шо він тє дає? Купи сє машину!
Шо ти закутався в ту кожу? Шо ти не такий як всє?
Я думаю що байкер це не той який просто їздить на мотоциклі. А той хто насправді цього хотів і насолоджуєтся від їзди. І немає значення є на ньому косуха та краги чи шорти та футболка! snoozer_02.gif

+Quote Post
buhgalter
повідомлення Jan 29 2008, 16:21
Повідомлення #31

Вістун

З: Нетішин
Користувач №: 814
Мотоцикл: Jawa
Телефон: 0681722897

в принсипі байкер і мотоцикліст -це два однакових слова тільки на різних мовах (укр. та анг.) Я рахую що є два типа людей на мотоциклах -
1 -це ідіот якому батько купив моцик і той без голови ганяє по тратуарам на червоний пре чесну ДПС дражнить ви*бується що в нього крутий спорт байк а в тебе той дніпро чи ява чи іж випуску за царя бомка та кричить що я байкер в рот *баца -так це ...(цензура).
2 -це люди для яких мотоцикол це не просто два колеса та мотор який інколи хоче як дівчина багато сексу та ласки, а щось більше і займає в їхньому житі не останє місце, за ради якого його власник чимось жертвує.
Людина яка заводить і сідає на свого коника стає найщасливішою в світі -о ціх людей я вважаю мотоциклістами чи байкерами. Повага і червоне світло на дорозі для таких людей.
Ось така моя думка

--------------------
2 -колеса возять душу
4 -колеса возять тіло

+Quote Post
Ржавий
повідомлення Jan 29 2008, 16:42
Повідомлення #32

Старший десятник

(buhgalter @ Jan 29 2008, 16:21) [snapback]19650[/snapback]

в принсипі байкер і мотоцикліст -це два однакових слова тільки на різних мовах (укр. та анг.) Я рахую що є два типа людей на мотоциклах -
1 -це ідіот якому батько купив моцик і той без голови ганяє по тратуарам на червоний пре чесну ДПС дражнить ви*бується що в нього крутий спорт байк а в тебе той дніпро чи ява чи іж випуску за царя бомка та кричить що я байкер в рот *баца -так це ...(цензура).
2 -це люди для яких мотоцикол це не просто два колеса та мотор який інколи хоче як дівчина багато сексу та ласки, а щось більше і займає в їхньому житі не останє місце, за ради якого його власник чимось жертвує.
Людина яка заводить і сідає на свого коника стає найщасливішою в світі -о ціх людей я вважаю мотоциклістами чи байкерами. Повага і червоне світло на дорозі для таких людей.
Ось така моя думка

Так я згоден з цим на 80%. Бо подражнити ДПС то можна. Та жартувати зараз з цими ... неварто бо трохи вони організованіші стали. А вийобуватись теж мона якщо дуже хочется. biggrin.gif

Якщо неможна але дуже хочется то можна!!! rolleyes.gif

+Quote Post
Ромеро
повідомлення Jan 29 2008, 18:44
Повідомлення #33

Генерал-сотник

Користувач №: 7
Мотоцикл: "Бугай", МТ-ендуро, Ямаха

Ржавий , ти просто фільмів надивився, і хочеш бути таким як вони.
Приземлися, в нас мотоцики а не байки.
В нас мотоцикліст, по духу може бути такий самий як "байкер"... та другий себе так називає, тому що звучить пантово !
А нісинітниці про "субкультуру" "спосіб життя" "байкерську душу" вже в горлі сидять.
Наші "байкери" - звичайні люди, які ходять на роботу, люблять мотоцикли, пиво, жінок, кататися.. далеко не вісі "неформали", не всі люблять слухати рок, деякі слухають "шансон" ...

--------------------

+Quote Post
Ржавий
повідомлення Jan 29 2008, 21:06
Повідомлення #34

Старший десятник

(Ромеро @ Jan 29 2008, 18:44) [snapback]19655[/snapback]

Ржавий , ти просто фільмів надивився, і хочеш бути таким як вони.
Приземлися, в нас мотоцики а не байки.
В нас мотоцикліст, по духу може бути такий самий як "байкер"... та другий себе так називає, тому що звучить пантово !
А нісинітниці про "субкультуру" "спосіб життя" "байкерську душу" вже в горлі сидять.
Наші "байкери" - звичайні люди, які ходять на роботу, люблять мотоцикли, пиво, жінок, кататися.. далеко не вісі "неформали", не всі люблять слухати рок, деякі слухають "шансон" ...

Та про які фільми ти говориш?!! mad.gif Чеснокажучи мене то ображає! Тоді значить любий хто називає себе байкер той понтує? Мені всерівно що думають інші! Я так себе назива не через понти! Я неформал і пишаюсь тим що я нетакий як всі! Чесногкажучи понтів я тут небачу! mad.gif

+Quote Post
Nekrid
повідомлення Jan 30 2008, 07:48
Повідомлення #35

Старший десятник

З: Житомир
Користувач №: 652
Мотоцикл: МТ 10-32
Телефон: 80633247415

По моему всё же стоит сделать различие между теми кто просто ездит на мотоцикле на работу и теми кто посвятил свою жизнь дороге , и прикид , и марка мотоцикла здесь значения не имеют .
Я сам неформал , люблю кожу и готик рок , но не потому что это круто , это мой имидж , катаюсь на МТ или карпаче и пусть с меня смеются обладатели спортбайков и харлеев , это не делает их круче , но если спросят кто я Байкер или мотоцыклист то не задумываясь отвечуЯ - механик , так как курчу на много больше чем катаюсь :-):-):-):-):-):-):-):-):-)

--------------------
Memento mori...

+Quote Post
Ромеро
повідомлення Jan 30 2008, 12:02
Повідомлення #36

Генерал-сотник

Користувач №: 7
Мотоцикл: "Бугай", МТ-ендуро, Ямаха

Некрід - шарить !
а заржавілий Пантується...
і не треба ображатися.
я всі ми пантуємося, хтось більше - хтось менше
Я б наприклад міг запросто їздити на яві (безпантовій) чи на МТ простому, але ні, хочеться пантів )_ мотор від зазу диталюшки шо блистілися...

--------------------

+Quote Post
buhgalter
повідомлення Jan 30 2008, 12:57
Повідомлення #37

Вістун

З: Нетішин
Користувач №: 814
Мотоцикл: Jawa
Телефон: 0681722897

Для мене "панти" -це друглрядне. Ява в мене звичаний оригінал і навіть не полірував тіки збіраюсь бо люміній почорнів на картері. Най головніше це мотоцикл який я підшаманив і котрий мене не підведе коли буду від рідного гаража десь за сотню км.

--------------------
2 -колеса возять душу
4 -колеса возять тіло

+Quote Post
Nekrid
повідомлення Jan 30 2008, 15:06
Повідомлення #38

Старший десятник

З: Житомир
Користувач №: 652
Мотоцикл: МТ 10-32
Телефон: 80633247415

Ромеро , я б не сказал что твой мот это понты , если бы ты его купил и кричал на весь форум что у тебя самый козырный кастом это были бы понты , мой днепрозавр тоже не похож на своих собратьев , у кореша ява имеет вид словно её долго жевали и выплюнули , но попробуй чтото кривое о ней сказать - глаза выцарапает , тут дело не в моте а в психологии и поведении , кому не хочется выделятся из толпы ?

--------------------
Memento mori...

+Quote Post
Dmytro
повідомлення Jan 30 2008, 18:07
Повідомлення #39

Генерал-сотник

Група: Validating
З: Berlin
Користувач №: 66
Мотоцикл: Phänomen, Jawa, Pony

Ромеро правий -- всі ми так чи інакше понтуємося. Бо понти -- дуже весела штука wink.gif
Але то зовсім різні, так би мовити, види понтів.
Особисто я виступаю ЗА ті понти, коли людина при цьому щось робить -- возиться з залізом, намагаючись зробити щось цікаве; їздить в подорожі-дальняки, або просто вчиться добре їздити; намагається щось в житті зрозуміти, знайти якусь можливість вдосконалити себе.

--------------------
Адепт культу шанувальників ретро-мотоциклів :)

+Quote Post
Ржавий
повідомлення Jan 31 2008, 20:34
Повідомлення #40

Старший десятник

(Ромеро @ Jan 30 2008, 13:02) [snapback]19662[/snapback]

Некрід - шарить !
а заржавілий Пантується...
і не треба ображатися.
я всі ми пантуємося, хтось більше - хтось менше
Я б наприклад міг запросто їздити на яві (безпантовій) чи на МТ простому, але ні, хочеться пантів )_ мотор від зазу диталюшки шо блистілися...

Коли ти пишеш: Заржавілий понтує.
Ти сам понтуєш! Ти ніби хочеш сказати: Ха! Дивідся який я крутий! чуваку розчесав шо його то аж образело.
Я погоджуюсь що понти притаманні нам всім. Та моя поведінка НЕ ПОНТИ! Це моє життя. Я неможу назвати себе байкером оскільки мій Днєпр ще доробляєтся. Та я з дитинства був неформалом і твої слова означають що все моє життя це понти. Я неповажаю понти і я знаю що це слово означає! Я виділяюсь не через понти! а через те що мені подобаєтся та музика та той стиль одягу. І я намагаюсь дотримуватись того що мені подобаєтся а не того що вибрало суспільство і назвало модою.
Є звичайно люди які використовують слово байкер для понтів. І за прикид ще хотівби сказати: ВІН НЕМАЄ ЗНАЧЕННЯ. А шкіряні штани і косуха не для понтів а щоб хазяйство своє незастудити!
І все думаю годі сваритись. Кожен має свою думку і має право її відстоювати! biggrin.gif

+Quote Post

16 Сторінки V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 Користувачів переглядають дану тему (1 Гостей і 0 Прихованих Користувачів)
0 Користувачів:

Lo-Fi Версія Поточний час: 16th June 2019 - 03:36