IPB Кофри від Ромеро    

Привіт Гість ( Вхід | Реєстрація )

6 Сторінки V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
Помилки При Їзді На Мотоциклі, Відео, фото, розбір польотів
Matvij
повідомлення Nov 11 2011, 14:54
Повідомлення #1

вар'ят

Група: Авторизовані
З: Львiв
Користувач №: 4 746
Мотоцикл: Старенький добрий японець
Телефон: О5О337531О

Помиляються всі і ніхто не застрахований від цього, але як говорить стара добра приказка "Повторение мать учения".
Тому давайте будемо розглядати різні випадки де були помилки при їзді мотоциклістів щоб не повторяти.

Перша класична помилка.

Водій авто поступив теж не краще, але все таки тут винен мотоцикліст який не передбачив ситуації, або зазівав просто на-просто не побачивши включеного сигналу повороту у білого авто.

Ще раз про закриті повороти!

Це повідомлення відредагував Matvij: Feb 26 2015, 23:11
Go to the top of the page

+Quote Post
Black
повідомлення Nov 11 2011, 20:13
Повідомлення #2

Генерал-поручник

З: Львів
Користувач №: 13
Мотоцикл: Yamaha TDM 850 -98
Телефон: 093 902 7363

Другий випадок - дві помилки.
1а - обігн в сліпому повороті
2а - мотоцикліст не дивився на вихід з повороту, а дивився на автобус і точку перед ним. З моменту видимості зустрічки було 0,5 - 1а секунда на маневр, цілком достатньо щоб завалитись в кювет.

--------------------
Я чесний, бо я - українець
Я сильний, бо я - українець
Я гордий, бо я - Українець

Українська Національна Ідея

+Quote Post
Demo
повідомлення Nov 12 2011, 00:14
Повідомлення #3

Отаман

Користувач №: 4 617
Мотоцикл: Kawasaki Zr7

Цитата(Black @ Nov 11 2011, 20:13) *
Другий випадок - дві помилки.
1а - обігн в сліпому повороті
2а - мотоцикліст не дивився на вихід з повороту, а дивився на автобус і точку перед ним. З моменту видимості зустрічки було 0,5 - 1а секунда на маневр, цілком достатньо щоб завалитись в кювет.

Та ні, там було якраз добре видно шо він в кювет повернув руля але поскільки був в повороті направо то вивернутий руль направо нічого не дав окрім того шо мот вирівнявся і приняв удар в повен ріст.

а ні таки вліво крутанув шо підняло мот замість того шоби крутанути направо і лягти в кювет

+Quote Post
Брод
повідомлення Nov 12 2011, 13:45
Повідомлення #4

Сотник

З: міста Надвірна та смт. Солотвин
Користувач №: 4 639
Мотоцикл: Збираю гроші....
Телефон: 095-105-65-13

Їзджу на авто і можу перерахувати найчастіші помилки, хоча... думаю не допоможе:

1) чомусь при обгоні автомобілів більшість мотоциклістів старається, як найближче до нього прижатись. Причому всі кричать, що в нас дороги хрінові, при цьому не думаючи, що хтось може зробити маневр обїзду ( останній такий випадок був у мене коли я їхав на мотокрос в Тисмениці );

2) в пробці пробиратись між двома рядами машин. Був в Москві і сподобалось, що байкери пробки обїжають з лівої сторони та періодично сигналячи. Зверніть увагу більшість не літає, як на відео.

3) чомусь байкери ( мотоциклісти ) думають, що їм повинні робити "зелену полосу"...

Це особисто моя думка на яку я чекаю досить активну критику: 98% мотоводіїв так звані "ліхачі". Наголошую, що серед автомобілістів теж такі є.

--------------------
Один арабський мудрець сказав: و... وسوف يأتي وقت عندما يكون أحد سيقول: المجد لأوكرانيا! والملايين سوف نرد: المجد لأبطال! Класно, правда? Я аж плакав... Особливо на словах: والملايين سوف نرد: المجد لأبطال!

+Quote Post
Matvij
повідомлення Nov 12 2011, 18:39
Повідомлення #5

вар'ят

Цитата(Брод @ Nov 12 2011, 13:45) *
Їзджу на авто і можу перерахувати найчастіші помилки, хоча... думаю не допоможе:

1) чомусь при обгоні автомобілів більшість мотоциклістів старається, як найближче до нього прижатись. Причому всі кричать, що в нас дороги хрінові, при цьому не думаючи, що хтось може зробити маневр обїзду ( останній такий випадок був у мене коли я їхав на мотокрос в Тисмениці );

2) в пробці пробиратись між двома рядами машин. Був в Москві і сподобалось, що байкери пробки обїжають з лівої сторони та періодично сигналячи. Зверніть увагу більшість не літає, як на відео.

3) чомусь байкери ( мотоциклісти ) думають, що їм повинні робити "зелену полосу"...

Це особисто моя думка на яку я чекаю досить активну критику: 98% мотоводіїв так звані "ліхачі". Наголошую, що серед автомобілістів теж такі є.

Відео фото в студію, і будем розбирати конкретні випадки. А то подібне вже 100раз обговорювалося. Тут сподіваюся бачити конкретні випадки і конкретну критику на них. Якщо відповідати на ці 3помилки можна зафлудити на сторінок 10-15ть

+Quote Post
Matvij
повідомлення Nov 12 2011, 18:50
Повідомлення #6

вар'ят

Нэфіг вийо... на дорозі з рухом!

+Quote Post
denisn-08
повідомлення Nov 12 2011, 21:28
Повідомлення #7

Підполковник

З: Світловодськ-Стебник-Львів
Користувач №: 4 091
Мотоцикл: Yamaha Fazer 600
Телефон: 0632150836

Ще сітуація де треба давати про себе знати (сигналити) не стидатись бо багато хто не дивляться по зеркалам.

--------------------

+Quote Post
Matvij
повідомлення Nov 12 2011, 22:11
Повідомлення #8

вар'ят

Цитата(denisn-08 @ Nov 12 2011, 21:28) *
Ще сітуація де треба давати про себе знати (сигналити) не стидатись бо багато хто не дивляться по зеркалам.

Тут повна вина автопілота, він взагалі не бачив що за ним твориться. Але і мотоцикліст не впевнився в тому що його побачили. Передивився десь раз 20ть момент обгону, авто тут не праве, але не уважність мотоцикліста в нього був шанс уникнути аварії, просто загальмувавши, автомобіль почав маневр коли мотоцикліст був на відстані приблизно до 2 метрів до нього, та й маневр вони почали з різницею в півтори секунди.

До речі, колір авто наводить на думку, що за кермом особа жіночї статі, тому перш ніж обганяти авто з яскравого кольору подумайте 100 раз )))

Це повідомлення відредагував Matvij: Nov 12 2011, 22:23

+Quote Post
Matvij
повідомлення Nov 13 2011, 01:21
Повідомлення #9

вар'ят

Ось таке дуже часто буває!

Це повідомлення відредагував Matvij: Nov 13 2011, 01:29

+Quote Post
Admіn
повідомлення Nov 13 2011, 14:35
Повідомлення #10

Генерал-сотник

Група: Admin
З: Кам'янка-Бузька
Користувач №: 176
Мотоцикл: Yamaha TTR250 Open Enduro
Телефон: в профілі

Головне - дотримуватись ПРД.
І пам'ятати - ТЕБЕ НІХТО НЕ БАЧИТЬ!!!

--------------------
Arbeit macht frei

+Quote Post
Matvij
повідомлення Nov 16 2011, 00:16
Повідомлення #11

вар'ят

+Quote Post
denisn-08
повідомлення Nov 16 2011, 21:09
Повідомлення #12

Підполковник

З: Світловодськ-Стебник-Львів
Користувач №: 4 091
Мотоцикл: Yamaha Fazer 600
Телефон: 0632150836

Сітуациї які бувають дуже часто,в першом випадку навіть включений поворот не дає гарантії (наш вчитель в автошколі казав шо якшо включений поворот це ще не означає шо він туда поїде. wink.gif )

Непонятка.

--------------------

+Quote Post
Matvij
повідомлення Nov 16 2011, 23:00
Повідомлення #13

вар'ят

Перше відео, тут дуже спірний варіант. Помилка в тому що мотоцикліст швидко рухався в пропці в такому випадку його не реально замітити. Друге відео мотоцикліст повернув в свою полосу і почав перестроюватися через сплошну, ясна річ автомобіліст тут теж не правий, хача він не міг побачити швидко рухаючогося мотоцикліста. Третє відео очевидно перевищеня швидкості!

+Quote Post
Брод
повідомлення Nov 17 2011, 08:11
Повідомлення #14

Сотник

Перше: но коментс. Я б на законодавчому рівні ввів "каблучок", адже жінка за кермом - це група ризику... Добре, що тут більшість чоловіки))))

Відео № 2 я б назва: Бережись ідіота. Ознаки ідіота:
1) БМВ, або ж машина наглухо затемнена і з написом "Стріт Ресінг";
2) Крутенький номер ( в даному випадку він є );
3) створення другого ряду паркування ( отже ща поїде ).

В третьому відео ми бачимо без голового мотоцикліста. По-перше: за здалегідь було видно, що вантажівка повертає, а по -друге, як казав мій колишній тренер: Дорога це книжка, яку потрібно вміти читати, як можна було не побачити, що легкова машина збавляє швидкість??? Адже просто так швидкість не скидають...
Це просто моя думка, але на останньому відео, по водійськи, винен мотоцикліст.

Це повідомлення відредагував Брод: Nov 17 2011, 08:20

--------------------
Один арабський мудрець сказав: و... وسوف يأتي وقت عندما يكون أحد سيقول: المجد لأوكرانيا! والملايين سوف نرد: المجد لأبطال! Класно, правда? Я аж плакав... Особливо на словах: والملايين سوف نرد: المجد لأبطال!

+Quote Post
Matvij
повідомлення Nov 17 2011, 09:40
Повідомлення #15

вар'ят

Цитата(Брод @ Nov 17 2011, 08:11) *
як можна було не побачити, що легкова машина збавляє швидкість??? Адже просто так швидкість не скидають...

Ой повір скидають перед самим зеленим світлом світлофора, не раз таке трапляялося )))

+Quote Post
Hobbist
повідомлення Nov 17 2011, 09:53
Повідомлення #16

Трохи їдем,трохи пхаєм.

З: Винники
Користувач №: 4 456
Мотоцикл: К-125,XV400
Телефон: нокія067*2757375

Перше: но коментс. Я б на законодавчому рівні ввів "каблучок", адже жінка за кермом - це група ризику... Добре, що тут більшість чоловіки))))
Стереотип.Чомусь мені на дорозі в основному попадаються мужики з "блондинястою" поведінкою tongue.gif .
За останні пів року я тільки раз кричав "мудачка" і по кілька раз на день"мудак". biggrin.gif
Про їзду між рядами:якщо ви свідомо порушуєте ПДР,то будьте готові до того,що і інші їх будуть порушувати.
В щільному потоці водій кондзерви,при перелаштуванні з одної смуги в іншу контролює максимум 4 машини(2 спереді і 2 ззаду) і аж ніяк не дивиться,що робиться між рядами за 10-15 машин.

--------------------
Роби добро сьогодні,бо завтра може не бути.

+Quote Post
Matvij
повідомлення Nov 17 2011, 10:01
Повідомлення #17

вар'ят

Цитата(Hobbist @ Nov 17 2011, 09:53) *
Стереотип.Чомусь мені на дорозі в основному попадаються мужики з "блондинястою" поведінкою tongue.gif .
За останні пів року я тільки раз кричав "мудачка" і по кілька раз на день"мудак". biggrin.gif
Про їзду між рядами:якщо ви свідомо порушуєте ПДР,то будьте готові до того,що і інші їх будуть порушувати.
В щільному потоці водій кондзерви,при перелаштуванні з одної смуги в іншу контролює максимум 4 машини(2 спереді і 2 ззаду) і аж ніяк не дивиться,що робиться між рядами за 10-15 машин.

+1

+Quote Post
Sova
повідомлення Nov 17 2011, 10:02
Повідомлення #18

Сотник

З: Львів
Користувач №: 4 865
Мотоцикл: відьма і божевільний кіт
Телефон: о67 67 2(2+2)(2+2+2) 29

Тоді до тої групи ше тре додати таксистів і маршрутчиків.
ЗІ ізвінітє міня, але не кожна жінка за кермом то мавпа з гранатою.

--------------------
Клуб Брутальних Жінок

+Quote Post
Брод
повідомлення Nov 17 2011, 10:04
Повідомлення #19

Сотник

Цитата(Hobbist @ Nov 17 2011, 09:53) *

Це не стереотип, а факт жінки їздять по правила, які написані, а не на водійських...
А причина, що мудаків більне ніж мудачок через те, що гордість чоловіка постраждає, якщо його хтось обжене тим більше мотоцикліст... Я з кимось спілкувався ( не памятаю з ким ) і та людина сказала, пофіг коли мене спорт обганяє, але байк - це просто пизд...ц. От це стереотипи, що авто потужніше.

А, що їздили по правилах до всім мотів потрібні коляски))))

--------------------

+Quote Post
Наливайко
повідомлення Nov 17 2011, 11:24
Повідомлення #20

Десятник

Група: Members
Користувач №: 4 078
Мотоцикл: Honda AX-1
Телефон: 0685253465

от в третьому відео Дениса я хотів би поплескати водію бензовоза! Молодець! він вже фактично закінчував виконувати свій маневр, і все рівно помітив, чи відчув, що якийсь пездець у нього вже майже між колесами - одразу зупинився. Ще раз молодець!
Згадую слова з першого відео, Повідомлення #9 про те, що "цю деталь я залишу вдома як пам’ятку. І ви пам’ятайте, хлопці попадають в аварії і калічаться кожного дня, бережіть себе. І хай вас Бог береже"
принаймі так я його слова зрозумів
про пробки - насправді нєхир гнати між рядами, швидше і так не приїдеш. А то можеш і взагалі одразу приїхати

--------------------
Слава Україні!

+Quote Post

6 Сторінки V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 Користувачів переглядають дану тему (1 Гостей і 0 Прихованих Користувачів)
0 Користувачів:

Lo-Fi Версія Поточний час: 16th June 2019 - 02:43