IPB Кофри від Ромеро    

Привіт Гість ( Вхід | Реєстрація )

6 Сторінки V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
Помилки При Їзді На Мотоциклі, Відео, фото, розбір польотів
Matvij
повідомлення Nov 18 2011, 15:38
Повідомлення #41

вар'ят

Група: Авторизовані
З: Львiв
Користувач №: 4 746
Мотоцикл: Старенький добрий японець
Телефон: О5О337531О

Цитата(Phill @ Nov 18 2011, 15:33) *
От якраз помилка в тому шоб думати шо всі мають робити так як на відео...
А друга помилка - шо всі гайці казли )))

Не всі і не у всіх ситуаціях.
Go to the top of the page

+Quote Post
Брод
повідомлення Nov 18 2011, 17:53
Повідомлення #42

Сотник

З: міста Надвірна та смт. Солотвин
Користувач №: 4 639
Мотоцикл: Збираю гроші....
Телефон: 095-105-65-13

Цитата(Сірко @ Nov 18 2011, 11:45) *
а чого це ми маємо стояти якшо можемо проїхати?

Ти почитай пункти:
1.5. Дії або бездіяльність учасників дорожнього руху та інших осіб не повинні створювати небезпеку чи перешкоду для руху, загрожувати життю або здоров'ю громадян, завдавати матеріальних збитків.
8.5.1. Горизонтальна дорожня розмітка встановлює певний режим і порядок руху. Наноситься на проїзній частині або по верху бордюру у вигляді ліній, стрілок, написів, символів тощо фарбою чи іншими матеріалами відповідного кольору згідно з пунктом 1 розділу 34 цих Правил. ( Думаю знаєш, що таке суцільна? І, що вона означає? ).

Цитата(Matvij @ Nov 18 2011, 12:30) *
Ладно давай візьмем не мотоцикліста, а візьмем велосипедиста! Та сама ситуація. Тай у всьому світі де є рух великий мото-вело транспорт проїзджає пропки, а не стоїть! Просто акуратно не навеликій швидкості так щоб не створювати аварійної ситуації.

І тут правила говорять:
11.14. Рух по проїзній частині на велосипедах, мопедах, гужових возах (санях) і вершникам дозволяється лише в один ряд по правій крайній смузі якомога правіше, за винятком випадків, коли виконується об'їзд. Поворот ліворуч та розворот дозволяється на дорогах з однією смугою для руху в кожному напрямку і без трамвайної колії посередині. Дозволяється рух по узбіччю, якщо це не створить перешкод пішоходам.
Їдь по правилах з правої сторони, а не серед рядів.

Цитата(Phill @ Nov 18 2011, 14:25) *
Як ти назвеш того чувака який об"їжжає на свому лєхусі корок перед світлофором по зустрічній і стає перед всіма? Він ж тоже має право об"їхати "перешкоду".

Дибілом... А давай подумай кому буде гірше, якщо вилетить зустрічна??? Лєксу чи тобі??? Це називається інстинкт самозбереження.

Не питання: Хто порушує, а хто ні? А питання: Які наслідки будуть?
От сьогодні на слизькій дорозі передімною перекинулась зустрічна машина і що чувак виліз, наговорив слів таких, що я і не чув та все. А, що б було з кожним з Вас??? Лікарня і в кращому випадку якийсь ( якісь ) переломи, а в гіршому інвалід, смерть.
Порушують всі, але залежно, як. Ти можеш в населеному пункті їхати 85-90, а можеш 160 км/год. То самі подумайте, які шанси побачити Вам когось або щось, а які шанси побачити Вас іншим учасникам дорожнього руху?
Я, мабуть, один з не багатьох вірю, що техніка безпеки та ПДР написані кров'ю людей, серед яких є діти, жінки, а можливо і чіїсь родичі та друзі.

бля... поперло...

--------------------
Один арабський мудрець сказав: و... وسوف يأتي وقت عندما يكون أحد سيقول: المجد لأوكرانيا! والملايين سوف نرد: المجد لأبطال! Класно, правда? Я аж плакав... Особливо на словах: والملايين سوف نرد: المجد لأبطال!

+Quote Post
Phill
повідомлення Nov 18 2011, 18:03
Повідомлення #43

Генерал-чотар

З: Львів
Користувач №: 74
Мотоцикл: біше літра
Телефон: 8 097

Всьо чотко написав!

Ше додам шо в ПДР є пункт 11.10 На дорогах, проїзна частина яких поділена на смуги руху лініями дорожної розмітки, забороняється рухатися, займаючи одночасно дві смуги. Наїжджати на переривчасті лінії розмітки дозволяється лише під час перестроювання. (В редакції від 2010 року. в новій редакції пункт може не співпадати)

--------------------
Теплий дощ валит по стрісі
По загаті і по деревах
А я стою в бальоновім плащи

+Quote Post
Matvij
повідомлення Nov 18 2011, 21:22
Повідомлення #44

вар'ят

Цитата(Брод @ Nov 18 2011, 17:53) *
І тут правила говорять:
11.14. Рух по проїзній частині на велосипедах, мопедах, гужових возах (санях) і вершникам дозволяється лише в один ряд по правій крайній смузі якомога правіше, за винятком випадків, коли виконується об'їзд. Поворот ліворуч та розворот дозволяється на дорогах з однією смугою для руху в кожному напрямку і без трамвайної колії посередині. Дозволяється рух по узбіччю, якщо це не створить перешкод пішоходам.
Їдь по правилах з правої сторони, а не серед рядів.

Та тут я не про те, ясна річ що треба їхати в крайньому правому положені. Тут йшла мова про те що стають в пробках хто зна як, я коли їздив на мопеді часто їхав якраз з права, але ж ніхто в це дзеркало навить і не дивиться. Знаєш скільки за день можна раз розбитися? На мотоциклі простіше в тому плані дають дорогу. І ще одне я сам проти їзди між рядами, але в нас пробки стоячі зазвичай, де мопедом чи велосипедом можна обїхати спокійно. Як би нормально вставали рядами автомобілі то б і проблем проїзду по правому краю дороги не було!

Це повідомлення відредагував Matvij: Nov 18 2011, 21:26

+Quote Post
Demo
повідомлення Nov 19 2011, 09:56
Повідомлення #45

Отаман

Користувач №: 4 617
Мотоцикл: Kawasaki Zr7

та чого ви до того міжряддя вчіпились, я кожен день на роботу катавсь і з роботи то наїздився в міжрядді, нормально в міжрядді їхати тільки, як і всюди, треба головою думати.
Від випадку ніхто не вбережеться.
Відхрещуючись від міжряддя ви відмовляєтесь від величезної переваги мотоцикла в місті, звідси питання - нахріна ? нахріна ви по місту мотом їздите ?

+Quote Post
Matvij
повідомлення Nov 19 2011, 10:36
Повідомлення #46

вар'ят

Цитата(Demo @ Nov 19 2011, 09:56) *
та чого ви до того міжряддя вчіпились, я кожен день на роботу катавсь і з роботи то наїздився в міжрядді, нормально в міжрядді їхати тільки, як і всюди, треба головою думати.
Відхрещуючись від міжряддя ви відмовляєтесь від величезної переваги мотоцикла в місті, звідси питання - нахріна ? нахріна ви по місту мотом їздите ?

+1

+Quote Post
taras-l
повідомлення Nov 19 2011, 15:36
Повідомлення #47

Дідо Тарас

З: Львів (Лисиничі)
Користувач №: 3 521
Мотоцикл: ShinerayXY250GY-6B
Телефон: 067-7два5два-658

Цитата(Demo @ Nov 19 2011, 10:56) *

+2. wink.gif

--------------------
Україна - понад усе.

+Quote Post
Брод
повідомлення Nov 19 2011, 16:18
Повідомлення #48

Сотник

Цитата(Demo @ Nov 19 2011, 09:56) *

Є два поняття їздити та летіти. Завжди памятати, що хтось може висунути руку або голову. На мою думку правильно їздити та періодично сигналити, привертаючи увагу до себе.

--------------------
Один арабський мудрець сказав: و... وسوف يأتي وقت عندما يكون أحد سيقول: المجد لأوكرانيا! والملايين سوف نرد: المجد لأبطال! Класно, правда? Я аж плакав... Особливо на словах: والملايين سوف نرد: المجد لأبطال!

+Quote Post
taras-l
повідомлення Nov 19 2011, 16:53
Повідомлення #49

Дідо Тарас

З: Львів (Лисиничі)
Користувач №: 3 521
Мотоцикл: ShinerayXY250GY-6B
Телефон: 067-7два5два-658

Цитата(Брод @ Nov 19 2011, 17:18) *
Є два поняття їздити та летіти. Завжди памятати, що хтось може висунути руку або голову. На мою думку правильно їздити та періодично сигналити, привертаючи увагу до себе.

Думаєш якшо "олень" захоче відкрити дверку то то йому поможе ? Хрен він тебе почує, оленям ніц непоможе .

--------------------
Україна - понад усе.

+Quote Post
Лихий
повідомлення Nov 20 2011, 12:19
Повідомлення #50

Мінстр з пласкогубчьом

Користувач №: 3 846
Мотоцикл: FXDWG
Телефон: 063 357 70 90 097 299 34 44

Брод, мені з кожним днем все більше і більше здається, шо ти таки забрів не на той форум wink.gif

--------------------
Харлєй - то американьшький лупак, але у 50 разів дорожчий!

+Quote Post
Брод
повідомлення Nov 20 2011, 12:38
Повідомлення #51

Сотник

Цитата(Лихий @ Nov 20 2011, 12:19) *
Брод, мені з кожним днем все більше і більше здається, шо ти таки забрів не на той форум wink.gif

Якщо здаєтьсі потрібно хреститись... Повір, що на тому. Просто робота заставляла багато їздити і бачив багато помилок та небезпечних моментів.

--------------------

+Quote Post
tar4ik
повідомлення Nov 20 2011, 14:02
Повідомлення #52

Старший стрілець
**

Група: Members
Користувач №: 4 903
Мотоцикл: питання часу )

чуть не в тему, але можливо комусь буде цікаво. Антибайкирська пропаганда, але є цікаві моменти.

пс. ведуча дура

+Quote Post
Phill
повідомлення Nov 20 2011, 20:38
Повідомлення #53

Генерал-чотар

Користувач №: 74
Мотоцикл: біше літра
Телефон: 8 097

Цитата(tar4ik @ Nov 20 2011, 14:02) *
пс. ведуча дура

Нормальна баба як на мене...

--------------------
Теплий дощ валит по стрісі
По загаті і по деревах
А я стою в бальоновім плащи

+Quote Post
Наливайко
повідомлення Nov 21 2011, 12:57
Повідомлення #54

Десятник

Група: Members
Користувач №: 4 078
Мотоцикл: Honda AX-1
Телефон: 0685253465

Цитата(tar4ik @ Nov 20 2011, 14:02) *
Антибайкирська пропаганда

йопта! яка антибайкерська? Байкер - це не багатий самогубець, це водій мотоцикла. Вони там недурні речі говорять. Шо в Росії шо в нас, культура вмирає і її треба рятувати. Хтось тут чув про організоване виховання совісних мотоциклістів, га??? Хтось рекламував хоч одну школу у Льові, де вчать їздити в реально складних умовах? Той чорт говорив, що його 3 сезони вчили на льоді їздити. А мені прийдеться свого мота вбивати, бо слайдери до нього не чіпляються, а навчитись охота.
--------------------
(потер зайве і недоречне)

Це повідомлення відредагував Наливайко: Nov 24 2011, 18:42

--------------------
Слава Україні!

+Quote Post
Dmytro
повідомлення Nov 22 2011, 10:30
Повідомлення #55

Генерал-сотник

Група: Validating
З: Berlin
Користувач №: 66
Мотоцикл: Phänomen, Jawa, Pony

Цитата(Брод @ Nov 17 2011, 11:49) *
Маршрутчики - це взагалі без коментів...

Не згоден, різні бувають маршрутчики. Є у нас навіть кілька мотоциклістів, які гроші заробляють їздою на маршрутках.

--------------------
Адепт культу шанувальників ретро-мотоциклів :)

+Quote Post
Лихий
повідомлення Nov 22 2011, 23:51
Повідомлення #56

Мінстр з пласкогубчьом

Користувач №: 3 846
Мотоцикл: FXDWG
Телефон: 063 357 70 90 097 299 34 44

Цитата(Брод @ Nov 20 2011, 12:38) *
Якщо здаєтьсі потрібно хреститись... Повір, що на тому. Просто робота заставляла багато їздити і бачив багато помилок та небезпечних моментів.

можемо полемізувати....

одна і та сама дорожня ситуація сприймається трошки по різному, в залежності від того чи ти за рульом машини чи за рульом мотоцика. і в мене складається враження, що ти розглядаєш ситуації більше з точки зору автомобіліста. тут наріду більше цікаво, я так думаю, буде почитати про суб"єктивну думку з мотоциклєтної точки зору, бо не траба забувати, що форум в нас мотоциклєтний, хоча і мотоциклов тут нєт wink.gif

а в їзді на мотоцику помилка в тому, що ти вже їздиш на мотоцику.
кажуть шо з цього є 3 вихода. wink.gif кожен сам обирає шлях для себе

--------------------
Харлєй - то американьшький лупак, але у 50 разів дорожчий!

+Quote Post
Evelyn
повідомлення Nov 23 2011, 01:14
Повідомлення #57

Хорунжий

З: www.motocykl.net ;-)
Користувач №: 3 070
Мотоцикл: все складно

Кількість флуду вже перевалила всі межі, і треба б підсумувати.

Значить так:
1) Жінки більш безпечні водії і на тому крапка. Хто вважає, що цей факт не вірний - мусить добре подумати над тим, як позбутись комплексів і мачизму.
2) Мото за своєю суттю є НАБАГАТО небезпечнішим транспортом, ніж будь-який інший і на тому теж крапка. З тим треба змиритись і прийняти їзду на мото як екстремальний вид пересування. Відповідно, треба застосовувати всі ті запобіжні міри, що й застосовують в інших екстремальних видах життєдіяльності.
3) Їзда між рядами і по обочині - одна з найбільших нерозважностей, яку тільки може собі дозволити мотоцикліст. Більшість країн таке забороняють і слушно роблять, тому що в світі таки більше неляканих ідіотів, ніж нормальних водіїв, що можуть адекватно поєднувати безпеку і такий вид водіння. З обох сторін. Той, хто вважає, що їздить на мото тільки через перевагу проїхати корками - може бути прирівняний до тих, що максимально перевищують швидкість в надії приїхати на 3 хвилини швидше.
4) Ті, хто їздять на мото і на авто, значно рідше потрапляють в аварії. Це факт, і свідчить він тільки про те, наскільки неуважні водії обох видів транспортних засобів до моменту, поки не потрапляють на місце один одного.
5) Порушив правила - відповідай. Як правильно хтось сказав, всі правила написані кров"ю. І коли, до прикладу, їдеш в міжрядді з швидкістю, що в кілька разів перевищує швидкість потоку, будь готовий, що хтось тебе просто НЕ ВСТИГНЕ побачити.
6) Досвід - найбільше, що може врятувати життя. Тренуватись і вчитись ніколи не забагато. В багатьох країнах на курси ходять люди, що їздять на мото не перший рік. Навіть "круті байкери". Для них проводять спеціальні навчання для поглиблення їх знаннь та вмінь.
7) Як кажуть, поганому танцору і яйка заваджають. Трохи самокритичності ше нікому не шкодило.

І взагалі, невже не можна без тихво передирань, сугестій, підколювань, переходу на особистості, просто аналізувати якісь випадки? Невже вам немає шо розказати з свого досвіду? Невже ніхто з вас не розкладався? Чи воно значно краще для іміджу сказати шо хтось дурень, наприклад 80% жінок?
І на тому остання жирна крапка.

--------------------
"People only hate what they see in themselves." © MM

+Quote Post
tarassel
повідомлення Nov 23 2011, 09:17
Повідомлення #58

подай-принеси-незаважай

Група: Модератори
Користувач №: 26
Мотоцикл: DR-Z400S

Я поповнив смітничок цінними постами. Наливайко отримав попередження за тролінг.
Прошу надалі дотримуватись теми.

Це повідомлення відредагував tarassel: Nov 23 2011, 09:17

+Quote Post
Родригес
повідомлення Nov 23 2011, 12:09
Повідомлення #59

Добрый ватник

З: Москва-Бечичи-Буковель-Астана-Улаанбаатор
Користувач №: 37
Мотоцикл: 1199S Пани Галя
Телефон: +380636840231 +79165964962

прочитал, но не смотрел. Андрей и Эвелин - поддерживаю. Лично мои правила долгожительства на дорогах:
1. в городе никаких 4-6 передач, минимально допустимая скорость, полный свет. Объезд стоящего потока машин только с левого ряда /если позволяет дорожная обстановка/, смотрю в зеркала заднего вида впереди двигающихся машин-должно быть отражение твоего света или видно лицо водителя.
2. на трассе и в городе работает принцип "ТЕБЯ НИКТО НЕ ВИДИТ И НЕ СЛЫШИТ". При обгоне легковых машин смотрю на 2-3 авто передо мной, характер движения и габаритные-тормозные огни. Особенное внимание на авто: ВАЗ 2103, ГАЗ 2410 и модификации, "АЗЛК"-все модели, "ИЖ"-все модели, "Ставриды" и "Запоры", тачки с прямоточными глушителями и надписями "Стритрацер", "Ралли", "Сони", "Пионер", белыми полосами на капоте и крыше, крыльями, спойлерами и всякой подобной хренью. При обгоне грузовиков - отражение собственного света в зеркалах заднего вида и/или отражение лица водителя.
3. выражения "знакомая дорога" или "эту трассу я знаю" исключить полностью из своего лексикона. Дорога ВСЕГДА новая!
4. с "нажопницей" все вышесказанное умножайте в 2 раза.
Брод, по-моему, задавался вопросом, почему мотоциклисты максимально приближаются к авто при обгоне. Могу объяснить. Есть так называемая слепая зона. У каждой консервы она разная. Лично я делаю обгон только тогда, когда меня водила видит /см. п.1-2/.
Разбирать ошибки при езде на мотоцикле не вижу смысла... "и опыт-сын ошибок трудных..." /с/. Кстати о контраварийных мотокурсах. Есть такие. В Киёве на Чайке. Если кому-то будет интересно-дам координаты. Сам беру периодически уроки вождения...

--------------------
2015 KTM1190 Adv.R- учусь
2013 Ducati 1199s- летаю
2012 Suzuki GSX1300RK9- продан
2012 Suzuki GSR600ABS- продан
2008 Suzuki GSX1300RK8- продан
2007 Suzuki GSX1300RK6- разбит
2005 Yamaha YZF-R1- разбит
2003 Kawasaki ZX6R- разбит
2003 Buell XB12S- продан
2002 Yamaha Diversion 900- продан
2001 Suzuki GSXF600 Katana- продан
1990- "совкоциклы" с тяжелой жизнью

+Quote Post
SHUM
повідомлення Nov 23 2011, 15:51
Повідомлення #60

Генерал-сотник

Користувач №: 151
Мотоцикл: Kawasaki GPZ 500 S
Телефон: о979о74696 06з967ІІІ6 о66724І8о6

повністю підтримую Родрігеса, від себе добавлю шо в міжрядді їду по можливості, коли мене впустять між рядів - помаленьку їду, нема можливості - стою зі всіма. Деяким водіям така чемна поведінка подобається і самі дають дорогу в міжрядді.

--------------------
фільтри HIFLOFILTRO
China Town - товари з Китаю

свічки NGK
свічки DENSO
масло MOTUL -12%
Avtomotoshop.com.ua - відркрито! Заходьте не встидайтесь

+Quote Post

6 Сторінки V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 Користувачів переглядають дану тему (1 Гостей і 0 Прихованих Користувачів)
0 Користувачів:

Lo-Fi Версія Поточний час: 16th June 2019 - 00:44