IPB Кофри від Ромеро    

Привіт Гість ( Вхід | Реєстрація )

УВАГА! ВКРАЛИ МОТОЦИКЛ КТМ 250SX-F, м.СТРИЙ

2 Сторінки V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
Сузукі Вільний Вітер
Black
повідомлення Oct 23 2018, 19:34
Повідомлення #21

Генерал-чотар

Група: Авторизовані
З: Львів
Користувач №: 13
Мотоцикл: Yamaha TDM 850 -98
Телефон: 093 902 7363

якщо плануєш сильно по багну катати - візьми ще на заднє кулко додатковий болотнік аля ГС. кофр, номер і стоп будуть чисті )

--------------------
Я чесний, бо я - українець
Я сильний, бо я - українець
Я гордий, бо я - Українець

Українська Національна Ідея
Go to the top of the page

+Quote Post
Sashanova
повідомлення Oct 24 2018, 07:59
Повідомлення #22

Отаман

З: Lviv
Користувач №: 4 102
Мотоцикл: Suzuki FX650
Телефон: 8(063) 267-45-08

Там той болотнік по заводу йде, просто в мене нема wink.gif десь би знайти за вмєняємі гроші стоковий -купив би cool.gif
Приєднані зображення
Приєднане зображення

+Quote Post
Ромеро
повідомлення Oct 24 2018, 10:11
Повідомлення #23

Генерал-сотник

Користувач №: 7
Мотоцикл: "Бугай", МТ-ендуро, Ямаха

Підігрів ручок то не тільки для холодного ранку, а й для "теплого" літнього дощу, навіть при 15-20грд. стає досить холодно, а з підігрівом і мокрими але теплими руками можна їхати спокійно сотні кілометрів, я звісно не наполягаю, просто думки в слух.

--------------------

+Quote Post
Sashanova
повідомлення Oct 24 2018, 11:08
Повідомлення #24

Отаман

то в кожного індивідуально, одні в шортах зимою ходять інші в шубах літом мерзнуть biggrin.gif мені особисто цей дівайс точно без потреби, шо на тому, шо на наступних мотах якшо будуть rolleyes.gif

+Quote Post
tarassel
повідомлення Oct 26 2018, 13:20
Повідомлення #25

подай-принеси-незаважай

Група: Модератори
Користувач №: 26
Мотоцикл: TDM 850-1, DR-Z400S

Цитата(Ромеро @ Oct 24 2018, 11:11) *
Підігрів ручок то не тільки для холодного ранку, а й для "теплого" літнього дощу, навіть при 15-20грд. стає досить холодно, а з підігрівом і мокрими але теплими руками можна їхати спокійно сотні кілометрів, я звісно не наполягаю, просто думки в слух.

Видиш - то думки, а то факти власників.

+Quote Post
Sashanova
повідомлення Oct 26 2018, 14:26
Повідомлення #26

Отаман

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

+Quote Post
Sashanova
повідомлення Nov 5 2018, 09:40
Повідомлення #27

Отаман

Ну і знову шо б не марнувати теплий суботній вечір вцепився до мота biggrin.gif спочатку порозбирав-почистив ті ледовскі галогени, подивився з сльозами на очах на їх кріпленя mellow.gif і пішов за сварочним апаратом..но тут спіткала невдача бо сварку виявляється швагєр забрав cool.gif ..ну значить доработку кріплення галогенів -переносим rolleyes.gif .Далі вчепився до переднього крила - даби замутити йому подовжувач шо б менше болота кидало на мотор, виявилося шо без сьйому колеса його не знімеш, значить знімаєм rolleyes.gif

Заодно проінспектував вилку -виявив невеликий люфт в траверсі, з ним нічо не робив бо і так під білі мухи мот піде на розборку, то хай поки буде так cool.gif в якості матеріалу під подовжувач був взятий шматок автомобільного локера, і при допомозі болгарки і фена зроблений готовий виріб, далі фарбуєм -міряєм, чіпляєм і вуаля-усе готово а так як година була пізня а я ше мав зробити фару в жінчиному моті то сфоткати то всьо -забув mad.gif
Ну і в неділю трохи з жінкою покаталися biggrin.gif

+Quote Post
Sashanova
повідомлення Nov 15 2018, 08:27
Повідомлення #28

Отаман

На вихідних вирішив скористатися залишками сонячної погоди і скатався в Яремче rolleyes.gif за майже 500км зробив для себе два позитивних висновки :-) 1.При наявності високого шкла і захисту рук даний папєлац цілком годний мот для туристичного дальнобою rolleyes.gif підвіска на ура тримає дорогу і не лупить по хребту по національним буєракам rolleyes.gif 2. Мот вєсьма економний, якшо тримати крейсер 100 плюс мінус 10км то розхід вписується в 4л, конкретно в моєму випадку вийшов 3,9л 92-го від Укрнафти rolleyes.gif

+Quote Post
Sashanova
повідомлення Jan 2 2019, 10:54
Повідомлення #29

Отаман

Зимові вечори не пройшли даром :-) Розібрався з фарою, після розборки і мойки маємо отакий розіювач

Ніби і не повний хлам але і до ідеалу йому далеко, тим більше шо дірка знизу нам без потреби так як габаритна лампочка там без потреби і стояти не буде wink.gif Тому трохи роботи і отримуєм отакий розсіювач з повінстю відновленими кріпленнями і максимально всім шо можна було відновити в гаражних умовах :-)

Далі ми то все склеюєм в готову фару, штатну лампу міняємо на Philips X-treme Vision +130% і йдемо тестити, ну ніби вєсьма і вєсьма непогано. Шо б ви розуміли ДО розбору фари навіть не було шо фоткати бо камера телефону фоткала свій блік від вспишки, :facepalm так шо результат я важаю достойний :thumbup

Ну по ходу відрегулював клапани (ні один з 4 не були в межах допуску), перебрав карби з льогкім тюнінгом по видаленю екологічних душаших приблуд :-) ну і кучу дрібниць які вже навіть не всі помню :-)

на даний момент мот ше чимось нагадує мот biggrin.gif і роботи не початий край :-)

+Quote Post
Sashanova
повідомлення Mar 4 2019, 14:05
Повідомлення #30

Отаман

розібрав я вилку сальніки поміняти, заодно опишу один з методів зняти сальніки з пера без повної розборки пера (як не дивно багато людей про нього не знають 8-) ) і так беремо перо, попередньо витягуємо звідти пружину, пильник і стопорне кільце самого сальника, далі в перо наливаємо по максимуму масла -з іншого пера переливаємо :-) , далі шукаємо домкрат (в ідеалі гідравлічний, в реалі в кого який є :-) ) і шукаємо місце де б то можем затиснути, я зібрав прямо таку конструкцію на столі :-)

а ви шукаєте по місцю місце biggrin.gif далі домкратом сжимаєм перо тим самим маслом витискачи сальник, пару качків домкратом і вуаля..ось він сальник

Які плюси в даного метода? 1.швидкість, не потребує повного розбору пера а значить мутіння всяких там спец ключів для відкручування поршня. 2. саме головне для мене -відсутність пошкоджень направляющих вставок якими по суті вибивають сальник. Мінуси -кажуть “спєци” шо без повного розбору пера неможливо вимити гівно з пера, нууу...як на мене питання риторичне і результат буде напевно залежити від ретельності самого миття cool.gif

+Quote Post
Sashanova
повідомлення Mar 4 2019, 14:10
Повідомлення #31

Отаман

Був у мене невеличкй люфтєц в рульовій, я думав чуть підтяну підшипники і буде мені щастя, ну звичайно перед підтяжкою таки зняв траверсу для змазати/проінспектувати, і шо я бачу? : ohmy.gif ...нижня обойма підшипника має отакий вид
Я звичайно то все почистив/змастив і зібрав назад з дурною маленькою надією а вдруг..но нє..руль почав закусувати mad.gif , думаю фігня куплю си два підшипника середньої цінової ланки де небудь на галпідшипнику дєлов то..ага..щас dry.gif ..виявилося шо з такими розмірами виробляє підшипники лише кантора NTN і оригінал сузукі (підозрюю той же NTN лише в пачці з написом сузукі), ціна даних підшипників = ціні збитого самольоту mad.gif (700-800грн за адин а їх треба два) помикався ше знайшов комплект упаковщика Албалс з невідомо якими підшипниками але по ціні 800грн комплект дві штуки, вже думав замовляти но почитавши відгуки про ту кантору –передумав, таки взяв NTN cool.gif

Ну а далі зібрав всю вилочку до кінця, заодно полірнув випускний колектор (пласт нагару був добрий міліметр ohmy.gif ), почистив і пофарбував маслорадіатор, ну і ше купу дрібниць які вже й не помню rolleyes.gif В вилку інсталював сальники атена, масло 10, нові шайби між пружинами і проставками і гофри для славного мотоцикля Їж -стали шо рідні лише прийшлося внутрішній буртік ножом зрізати шо б добре сіли на стакан, єдиний нюанс який не подобається –вилка стала жорсткіша чим була до розбору, але то вже треба пробувати по їзді cool.gif ну і на сьогоднішній день він вже нагадує мотоцикль biggrin.gif

+Quote Post
Sashanova
повідомлення Mar 4 2019, 14:14
Повідомлення #32

Отаман

Бо ше пару днів назад було шось о таке во biggrin.gif

+Quote Post
tarassel
повідомлення Mar 5 2019, 10:48
Повідомлення #33

подай-принеси-незаважай

Група: Модератори
Користувач №: 26
Мотоцикл: TDM 850-1, DR-Z400S

З вилкою ти все правильно робив, але великий ризик шо та вся конуструкція навернеться зверху на ногу.

Є інший шлях, тільки треба підібрати висоту і палку правильно - робите рух на випрямлення конструкції і вуаля smile.gif

+Quote Post
Sashanova
повідомлення Mar 5 2019, 11:54
Повідомлення #34

Отаман

кстаті тоже варіант biggrin.gif ше простіший ніж мій rolleyes.gif

+Quote Post
Sashanova
повідомлення Mar 11 2019, 09:09
Повідомлення #35

Отаман

Процес зборки коника не стоїть на місці, все збирається, скручується, по ходу діла миється, витирається, відновлюється rolleyes.gif ось зайняла своє місце оновлена приборка з світлодіодною підсвіткою екрану і стандартним вже для мене набором плюшок -температура масла в двигуні, вказівник включеної передачі і вольтметр cool.gif

ну і зібравши основний костяк мота, я таки в святковий сонячний день 8 березня -відкрив на ньому сезон biggrin.gif

Суть такого катання на голому моті була не лише чим швидше проїхатися, а впершу чергу тестування, так як я сутєво переробив паливну карбюраторну систему, і т.д. то звичайно цікавило питання -а як воно поїде, чи ніде нічого не відрутиться, не потече і т.п. після 15км їзди трохи підрегулював карби, і проїхавши ше 20км -залишився задоволеним, далі залишив мот на подвірї -дочекався вечора шо б відрегулювати світло, включив -вау ohmy.gif лампа Philips X-tremeVision +130% в купі з моїми роботами по відновленню фари дали чудовий результат-світло просто шикардосне . Потішився і загнав мот далі в гараж подальшу сборку biggrin.gif

+Quote Post

2 Сторінки V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic
1 Користувачів переглядають дану тему (1 Гостей і 0 Прихованих Користувачів)
0 Користувачів:

Lo-Fi Версія Поточний час: 24th March 2019 - 09:15
загрузка...

Користання форумом підтверджує Вашу згоду з правилами.
Адміністрація форуму не несе відповідальності за зміст повідомлень.
Використовувати матеріали форуму можна лише за згоди з їх авторами.
РЕКЛАМА НА ФОРУМІ ЗАБОРОНЕНА.