IPB

Привіт Гість ( Вхід | Реєстрація )

УВАГА! ВКРАЛИ МОТОЦИКЛ КТМ 250SX-F, м.СТРИЙ

2 Сторінки V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
Процес Покупки І Реєстрації Мотоцикла
Gooliver
повідомлення Mar 29 2014, 13:55
Повідомлення #21

Старший стрілець
**

Група: Members
Користувач №: 5 632
Мотоцикл: Honda CB500 (1998)

Цитата(GREIDER @ Mar 27 2014, 22:34) *
а можна ще про розтаможку так детально розповісти,звісно,якщо неважко,наперед дякую

На жаль, про розмитнення нічого не можу сказати. Брав одразу розмитнений у хлопця, що приганяє. Розпитував його чи варто самому гнати. З його слів це все залежить від митниці, через яку гнати. Велика економія при власній розтаможці навряд чи вийде, з його слів, оскільки гнати один мот затратно + ще треба знати де можна зекономити.
Що стосується суто митниці, то самому розтаможити без хабарів реально, але на це треба виділити всередньому до 2 тижнів часу і мати маскимально всі документи.
Також ВАЖЛИВИЙ момент: з вересня, відколи ввели утилізаційний збір - перестали масово гнати буси. Через це пропали великі черги на розтаможку. І з його слів, одного разу йому вдалося навіть розтаможити за пів дня, до вечора він вже приїхав додому на тимчасових номерах (митниця здається словацька, десь біля Ужгорода). Ну, але це за умови, що він вже знав всю процедуру.
Правда тепер, здається, знову відмінили утилізаційний, так що побачимо.
Я, якщо буду брати наступний, то може і попробую сам розмитнити. Цікавий досвід ніколи не зашкодить))
Go to the top of the page

+Quote Post
Wapman
повідомлення Apr 2 2014, 11:57
Повідомлення #22

Поручник

Група: Авторизовані
З: Йосипiвка Радехiвський р-н
Користувач №: 4 905
Мотоцикл: купка
Телефон: 0930763сiм шiсть оден

а новий китайський мопед 110 куб скільки вийде поставити ніхто не скаже? і який штраф за несвоєчасну реєстрацію, бо купляв осіню.

+Quote Post
Дімулька
повідомлення Nov 8 2014, 16:55
Повідомлення #23

Старший стрілець
**

З: Дрогобич
Користувач №: 5 410
Мотоцикл: Yamaha YBR 125
Телефон: 0931151955

Цитата(tarassel @ Jan 24 2014, 12:05) *
2) В будці біля МРЕВ укладається угода купівлі-продажу і обмін її на гроші, або навпаки, як домовитесь.

хто її має видати і завірити?

--------------------
4 колеса возять тіло, а 2 - душу!

+Quote Post
хитрий вуйко
повідомлення Nov 8 2014, 19:39
Повідомлення #24

Ангел Провідник

З: wild wild west
Користувач №: 328
Мотоцикл: проект "блакитний"
Телефон: купив у злодійчуків

Цитата(Дімулька @ Nov 8 2014, 17:55) *
хто її має видати і завірити?

як правило біля кождого МРЕО є будка, у якій таку справку видають. яка ще завірка? дали справку і ложиш її до папки з іншими потрібними паперами для реєстрації. такі справки роблять іу інших місцях - тре уточнювати. я два тижні цікавився темою, бо тре мот перереєструвати. був проїздом коло мрео і зайшов уточнити. справка біля мрео 800 грн, за решту (експерт, номера, техпаспорт) в сумі біля 600 грн. на мої незручні питання у віконечку довідки як правило були морозні відповіді, стосовно чи можна робити довідки в інших місцях, так само як і по оплаті необов"язкових послуг у даному мрео. бавитися тим питання буду навесні - тоді глибше копати буду.

пи.си: Дрогобицьке МРЕО ще той гадючник.

--------------------
Мокнут мешти, мокнут сподні
Зашмальцовані шкарпетки
А я стою в бальоновім плащи

+Quote Post
Дімулька
повідомлення Nov 9 2014, 19:30
Повідомлення #25

Старший стрілець
**

З: Дрогобич
Користувач №: 5 410
Мотоцикл: Yamaha YBR 125
Телефон: 0931151955

Цитата(хитрий вуйко @ Nov 8 2014, 20:39) *
як правило біля кождого МРЕО є будка, у якій таку справку видають. яка ще завірка? дали справку і ложиш її до папки з іншими потрібними паперами для реєстрації. такі справки роблять іу інших місцях - тре уточнювати. я два тижні цікавився темою, бо тре мот перереєструвати. був проїздом коло мрео і зайшов уточнити. справка біля мрео 800 грн, за решту (експерт, номера, техпаспорт) в сумі біля 600 грн. на мої незручні питання у віконечку довідки як правило були морозні відповіді, стосовно чи можна робити довідки в інших місцях, так само як і по оплаті необов"язкових послуг у даному мрео. бавитися тим питання буду навесні - тоді глибше копати буду.

пи.си: Дрогобицьке МРЕО ще той гадючник.

Дякую!

--------------------
4 колеса возять тіло, а 2 - душу!

+Quote Post
bata
повідомлення May 26 2015, 17:51
Повідомлення #26

Десятник

З: Львів
Користувач №: 5 930
Мотоцикл: Yamaha SR400
Телефон: 093 868 один4один7

Сьогодні я пройшов цей квест від "Жирного Тоні" )))) (дядько у віконечку був троха повний і смахував на італійську мафію)

Доки у мене всі були, їх підготував продавець, перша реєстрація була на мене. Що робити я взагалі не знав, пішов у 2-е вікно, там одне питання мот тут? кажу тут - на вулицю до експерта і ше там когось. Виловив експерта, він дав папірець заповнити і оплатити. Тут треба відразу іти в 25-26 каб, вони на вулиці в боксах, там ще один тіп має дати папірці заповнити і оплатити. (то я не знав, тому довелося 2 рази стояти в черзі в касу) ті тіпи самі мутні, їх вічно дьоргають якісь решали, але треба просто стояти над ними і тиснути наївністю. По тій оплаті в мене вийшло десь 90+450грн потім в 15 віконечко, там сидять норм чуваки, спокійно кажуть що куда і що робити (оскільки я не відразу знайшов 26 каб, то їх пару разів питав). Довго роздивлялися японський тех паспорт, казали як там все добро прописано і дивилися через лупу на якісь водяні знаки чи щось таке.
Далі в електрочергу в 12 вікно і чекати свого номеру на табло. Тут троха довго чекав, не подобалося що там світилися якісь старі номера (10, а в мене 57) і нікого біля віконичок не було. може треба було наглістю полізти. Ну висвітилося моє число, пішов до Тоні, він шось заповнив і настав ОБІД. казав чекати 2 год, а я маю їхати на роботу. Домовилися до того що заїду на днях. Документи він мені дав там де вже прописаний номер, але саму бляху і тех паспорт треба було чекати. Поїду в пятницю або четвер, надіюся що там нічо не зібється. Бо автомобільна база чи то накрилась чи то зависла.

Потратив 3 год і 550грн ну і ще раз треба буде заїхати за бляхою.

+Quote Post
Kraftwerk
повідомлення May 26 2015, 18:11
Повідомлення #27

Підхорунжий

З: Давидів, Львів
Користувач №: 5 338
Мотоцикл: Kawasaki KLX 250
Телефон: +38-067-7000-789

Цитата(bata @ May 26 2015, 18:51) *
Далі в електрочергу в 12 вікно і чекати свого номеру на табло. Тут троха довго чекав, не подобалося що там світилися якісь старі номера (10, а в мене 57) і нікого біля віконичок не було. може треба було наглістю полізти. Ну висвітилося моє число, пішов до Тоні, він шось заповнив і настав ОБІД. казав чекати 2 год, а я маю їхати на роботу. Домовилися до того що заїду на днях. Документи він мені дав там де вже прописаний номер, але саму бляху і тех паспорт треба було чекати. Поїду в пятницю або четвер, надіюся що там нічо не зібється. Бо автомобільна база чи то накрилась чи то зависла.

Потратив 3 год і 550грн ну і ще раз треба буде заїхати за бляхою.

Та я скільки памятаю - в них або срачка, або пердячка. То обід, то база накрилась і зависла, то бланків немає на техпаспорт, то начальник поїхав на шашлик з курвами і печаткою або шось схоже. Я коли ставив-знімав, то завждии виділяв цілий день і не парився. Маю велику надію, що в скорому часі буде та як в Европі - даєш документи на вході з машиною, а на виході тобі поліцай прикручує номера сам і вручає доки на машину.

--------------------
Істина не вимагає жертв, вона вимагає змін.

+Quote Post
oksap5
повідомлення May 26 2015, 19:23
Повідомлення #28

Полковник

З: Винники
Користувач №: 5 063
Мотоцикл: Bmw r1150rt
Телефон: 0677134393

Цитата(Kraftwerk @ May 26 2015, 19:11) *
Та я скільки памятаю - в них або срачка, або пердячка. То обід, то база накрилась і зависла, то бланків немає на техпаспорт, то начальник поїхав на шашлик з курвами і печаткою або шось схоже. Я коли ставив-знімав, то завждии виділяв цілий день і не парився. Маю велику надію, що в скорому часі буде та як в Европі - даєш документи на вході з машиною, а на виході тобі поліцай прикручує номера сам і вручає доки на машину.

На німаках така процедура мені колись заняла аж 30 хв.
Раз стояв в черзі до експерта-криміналіста, і ті рєшали нагло сунули без черги кожну хвилину. Через пів години я також влетів без черги з криком:"обласна прокуратура! Що за х.. Йня тут твориться!" Рєшали як таракани повискакували, а Петюня та інший мєнт чуть не обісралися і швиденько пробили машину пр базі. Я ще посидів потім хвилин п'ять тіпа для контролю. При виході черга мене вихваляля , чуть не плескали в долоні. Головне всі стояли і ніхто раніше не обурювався. Тому так і живемо якось під.растично, боїмося голос де треба підняти, а де не треба визжемо як прибацані.

--------------------
Хочеш круто поміняти порядок в державі? Почни з себе!

+Quote Post
Kraftwerk
повідомлення May 26 2015, 20:36
Повідомлення #29

Підхорунжий

З: Давидів, Львів
Користувач №: 5 338
Мотоцикл: Kawasaki KLX 250
Телефон: +38-067-7000-789

Цитата(oksap5 @ May 26 2015, 20:23) *
На німаках така процедура мені колись заняла аж 30 хв.
Раз стояв в черзі до експерта-криміналіста, і ті рєшали нагло сунули без черги кожну хвилину. Через пів години я також влетів без черги з криком:"обласна прокуратура! Що за х.. Йня тут твориться!" Рєшали як таракани повискакували, а Петюня та інший мєнт чуть не обісралися і швиденько пробили машину пр базі. Я ще посидів потім хвилин п'ять тіпа для контролю. При виході черга мене вихваляля , чуть не плескали в долоні. Головне всі стояли і ніхто раніше не обурювався. Тому так і живемо якось під.растично, боїмося голос де треба підняти, а де не треба визжемо як прибацані.

О! То дуже добра ідея, тра буде попробувати якось таке вичворити, якшо будуть ті глисти там тусуватись. biggrin.gif А про ту процедуру шо я описав, то справді було в німаках - машинку звідтам переганяли, в Данії все за 15 хв було, але тобі дають номер, який ти сам друкуєш або пишеш маркером на чистому листку і тицяєш в номерну рамку.

--------------------
Істина не вимагає жертв, вона вимагає змін.

+Quote Post
bata
повідомлення May 28 2015, 12:04
Повідомлення #30

Десятник

Сьогодні забрав номера і тех паспорт. Десь до пів години часу.

Скажіть чи це ок, що вони в мене позабирали всі документи про першу реєстрацію, митну декларацію, японський тех паспрт, сертифікат і т.д. короче я на руки получив пластиковий тех паспорт і номер.

+Quote Post
Zh@riK
повідомлення May 28 2015, 12:30
Повідомлення #31

Старший десятник

З: Krakow
Користувач №: 5 665
Мотоцикл: Honda Hornet CB600F 2004

Цитата(bata @ May 28 2015, 13:04) *
Сьогодні забрав номера і тех паспорт. Десь до пів години часу.

Скажіть чи це ок, що вони в мене позабирали всі документи про першу реєстрацію, митну декларацію, японський тех паспрт, сертифікат і т.д. короче я на руки получив пластиковий тех паспорт і номер.

вітаю.

так, все правильно. в мене також забрали ті доки. правда номер не забирали, я собі на память залишив )

--------------------
Honda Hornet CB600F 2004
Suzuki GS500E 2002 - був

+Quote Post
YuryHass
повідомлення Jun 7 2015, 16:58
Повідомлення #32

Десятник

З: Івано-Франківськ
Користувач №: 5 828
Мотоцикл: R1200
Телефон: 050 433 9O 7п’ять

Запитаю тут, не бийте ногами за влізання в чужу тему. Просто потрібна консультація бувалих.
Питання наступне - купля продаж мото, є іногородній покупець - пропонує схему відправки новою поштою і зворотній платіж.
В чому тут ризики. Просто мені незрозуміло, чи є гарантія зворотньої доставки грошей і як гарантувати їх справжність у випадку оплати валютою... можливо є ще якісь підводні камені, хтось стикався? Дякую.

+Quote Post
bata
повідомлення Jun 8 2015, 13:55
Повідомлення #33

Десятник

Я все таки поїхав до покупця, ми при мені його запакували і оформили його на мене на доставці, там я заплатив приблизно 90% вартості. Оскільки то була перша реєстрація, то всі документи потім приїжали новою поштою і через наложений платіж, я заплатив решту 10% після отримки документів.

В теорії кідалова не мало би бути, якщо тол перевірений продавець. На пошті вам дадуть оглянути товар (мотоцик, чи інше) і потім відправлять ваші гроші продавцю. Тут є мінус, що на наложені платежі іде досить великий відсоток, і якщо платити всю суму зразу (2-3к баксів) то комісія получиться велика ( то треба подивитися конкретно в перевізника).
Також кідалово може бути в прихованих проблемах мотика, бо якщо його будете купляти в сліпу то на пошті вам не дадуть на ньому поїздити і т.д. (напевно)))).

+Quote Post
PetiaS
повідомлення Aug 3 2017, 10:57
Повідомлення #34

Стрілець
*

Користувач №: 6 298
Мотоцикл: Viper150v

Купив мотоцикл в магазині, мені дали одну накладну і тепер вже чекаю півтори місяця на документи. Це нормально?

+Quote Post
Black
повідомлення Aug 3 2017, 16:04
Повідомлення #35

Генерал-чотар

Користувач №: 13
Мотоцикл: Yamaha TDM 850 -98
Телефон: 093 902 7363

Ні, ненормально.

--------------------
Я чесний, бо я - українець
Я сильний, бо я - українець
Я гордий, бо я - Українець

Українська Національна Ідея

+Quote Post

2 Сторінки V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic
1 Користувачів переглядають дану тему (1 Гостей і 0 Прихованих Користувачів)
0 Користувачів:

Lo-Fi Версія Поточний час: 18th December 2017 - 14:36
загрузка...

Користання форумом підтверджує Вашу згоду з правилами.
Адміністрація форуму не несе відповідальності за зміст повідомлень.
Використовувати матеріали форуму можна лише за згоди з їх авторами.
РЕКЛАМА НА ФОРУМІ ЗАБОРОНЕНА.