IPB Кофри від Ромеро    

Привіт Гість ( Вхід | Реєстрація )

10 Сторінки V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
З чого краще почати?, Що купити?
oleg
повідомлення Nov 3 2006, 16:47
Повідомлення #21

Вістун

Група: Авторизовані
З: м.Львів
Користувач №: 121
Мотоцикл: Yamaha
Телефон: 066299318

(Родригес @ Nov 3 2006, 15:26) [snapback]7358[/snapback]

Парадокс заключается в том, что новичка обязательно нужно утопить в бензомасляной смеси, сказать, как это чертовски сложно быть "байкером"... Напоминает армейские будни. Я был салагой и на до мной издевались, так и я должен поступать так же. Странно это слышать в мотомире, среди "досвидченных" драйверов.

Звичайно,це свого роду "провірка" на витривалість.І так першим ділом потрібно купити собі цілу купу металолому ,яка здалеку нагадує шось подібне на мотоцикол,і чим більша купа тим краще(більше запчастин,якими потім можна мінятись,продавати і т д).І так можна приступати до створення свого унікального ракето-мотоцикла.Тут починається соме цікаве.В процесі роботи довгими зимовими вечорами в напів холодному гаражі, по вуха в мазуті,людина починає пізнавати багато нового і цікаваго для себе.Ходить по різноманітним напів непрацюючих заводах,взнає де можна розточити то,виточити то,покрити тотово,заводить цілу купу корисних знайомств,дізнається чим думав,вірніше яким місцем думав конструктор який розробляв той мотоцикол.Пізнає як відстав радянський мотопром в порівнянні з світовими виробниками мотоциклів.Так минає зима.І якщо це все ще не надоїло починаючому байкеру і він не здав це все на металолом мажна сказати що він володіє незаурядною витривалістю і йому це дійсно цікаво.Він почав пізнавати тяжкі байкерські будні І вони поки шо його не лякають.І от весна і пора виїжати.Після перших пробних виїздів вилазить ціла купа недоробок,як дрібних так і серйозних.Но як відомо справжнього байкера не зломати і його любов до двухколісної техніки тоже.Не довго матюкаючи зновж таки розробників даного транспортного засобу поринає знов в ремонтні роботи,тішучи себе думкою що то останні дрібні доробки і навіть іномарки колись ламаються і нема нічого вічного. І ото періодично їздючи і регулярно ремонтуючи він згадує всіх тих хто нарадив йому то лу-пу-пу.
Але якщо він дійсно дойшов до цьго єтапу в ньго є любов до мотоцикла,до свободи і він дійсно готовий стати байкером . І ми сміло можем пожати йому руку і побожати пошвидше пересісти на ЯПОНЦЯ.
Висновок один скільки на лу лу пу не ліпи -ВСЕОДНО ЯПОНЕЦЬ КРАЩЕ
Go to the top of the page

+Quote Post
Admіn
повідомлення Nov 3 2006, 19:25
Повідомлення #22

Генерал-сотник

Група: Admin
З: Кам'янка-Бузька
Користувач №: 176
Мотоцикл: Yamaha TTR250 Open Enduro
Телефон: в профілі

Можливо такий шлях і для нас прийнятний, бо як відомо, на Заході новачку не дадуть відразу сісти на супер-мотоцикл. Треба пару років поїздити на 125-ці чи кастраті (34 к.с.), а потім вже можна переходити на нормальний мотоцикл.
Хоча, я особисто, два дні підряд в гаражі би не виседів. Кумарить мене то все тюнінгостроєніє, мотоцикл шоб їздити, а не бути його рабом.
Все має мати свою міру, тобто відповідну пропорцію битія:
- сидіння в гаражі
- їзда (дальняки, місто, болота)
- мото-забухатори
В кожного свій рецеп такої страви. Мій думаю такий: 2-90(дальняки, місто, болота - всього порівну)-8

--------------------
Arbeit macht frei

+Quote Post
Ромеро
повідомлення Nov 4 2006, 20:37
Повідомлення #23

Генерал-сотник

З: Львів
Користувач №: 7
Мотоцикл: "Бугай", МТ-ендуро, Ямаха

Цікаво, пан Rain, вже купив собі мотоцикл?

--------------------

+Quote Post
Dmytro
повідомлення Nov 18 2006, 11:20
Повідомлення #24

Генерал-сотник

Група: Validating
З: Berlin
Користувач №: 66
Мотоцикл: Phänomen, Jawa, Pony

Spodivajusja, scho kupyv. Bo hto zabagato chitaje, toj perestaje dumaty wink.gif

--------------------
Адепт культу шанувальників ретро-мотоциклів :)

+Quote Post
WBW
повідомлення Apr 21 2008, 16:32
Повідомлення #25

Старший стрілець
**

Група: Members
Користувач №: 1 703
Мотоцикл: Поки що "Верховина 3"
Телефон: 80988423734\80637244004

(oleg @ Nov 3 2006, 17:56) [snapback]7365[/snapback]

Звичайно,це свого роду "провірка" на витривалість.І так першим ділом потрібно купити собі цілу купу металолому ,яка здалеку нагадує шось подібне на мотоцикол,і чим більша купа тим краще(більше запчастин,якими потім можна мінятись,продавати і т д).І так можна приступати до створення свого унікального ракето-мотоцикла.Тут починається соме цікаве.В процесі роботи довгими зимовими вечорами в напів холодному гаражі, по вуха в мазуті,людина починає пізнавати багато нового і цікаваго для себе.Ходить по різноманітним напів непрацюючих заводах,взнає де можна розточити то,виточити то,покрити тотово,заводить цілу купу корисних знайомств,дізнається чим думав,вірніше яким місцем думав конструктор який розробляв той мотоцикол.Пізнає як відстав радянський мотопром в порівнянні з світовими виробниками мотоциклів.Так минає зима.І якщо це все ще не надоїло починаючому байкеру і він не здав це все на металолом мажна сказати що він володіє незаурядною витривалістю і йому це дійсно цікаво.Він почав пізнавати тяжкі байкерські будні І вони поки шо його не лякають.І от весна і пора виїжати.Після перших пробних виїздів вилазить ціла купа недоробок,як дрібних так і серйозних.Но як відомо справжнього байкера не зломати і його любов до двухколісної техніки тоже.Не довго матюкаючи зновж таки розробників даного транспортного засобу поринає знов в ремонтні роботи,тішучи себе думкою що то останні дрібні доробки і навіть іномарки колись ламаються і нема нічого вічного. І ото періодично їздючи і регулярно ремонтуючи він згадує всіх тих хто нарадив йому то лу-пу-пу.
Але якщо він дійсно дойшов до цьго єтапу в ньго є любов до мотоцикла,до свободи і він дійсно готовий стати байкером . І ми сміло можем пожати йому руку і побожати пошвидше пересісти на ЯПОНЦЯ.
Висновок один скільки на лу лу пу не ліпи -ВСЕОДНО ЯПОНЕЦЬ КРАЩЕ

З твоїм твердженням згідний на всі 100% до того треба мати "любов". Незняю як решта но вперше я в 5 років заліз на "Верховина 3" і це поктищо мій найкращий "друг" необійшлося і без проблем (був як тракторист весь в масі і бензині) але виручав мене не раз!

--------------------
Не вмієш літати, не мучай мітлу!!!

+Quote Post
Гість_БровКо_*
повідомлення May 7 2008, 19:47
Повідомлення #26

Анонімний гість

Всім привіт!
Зараз почну мій перший пост на форумі)))
Вже місяців так 4-5 сушу собі голову, як би то придбати собі мотик.
Справа в тому, що досвіду і фінансів - обмаль.
А цікавить таке ось питання. Чи реально за 1500 - 2000 зелених купити собі
щось пристойне? (250-400сс)
Чув в Одесі хороший базар. Маю можливість доставити собі мот звідти.

P.S. Можливо питання троха по-дитячому звучать... просто в цьому я повний нуль.

+Quote Post
burum-burum
повідомлення May 7 2008, 20:13
Повідомлення #27

Підхорунжий

З: Івано-Франківск
Користувач №: 637
Мотоцикл: була YAMAHA YBR
Телефон: 80673424813

Тебе що цікавить - без документів чи китай? smile.gif

--------------------
Я свободная самостоятельная женщина: хочу - лечу, хочу - падаю :)

+Quote Post
PISHTI
повідомлення May 7 2008, 21:43
Повідомлення #28

Вістун

З: хуст закарпаття
Користувач №: 679
Мотоцикл: suzuki intruder m 800
Телефон: 80667539015

УРА!!!!!!!Я продав свого конструктора!!!!

+Quote Post
$iriu$
повідомлення May 8 2008, 14:12
Повідомлення #29

Воєвода

З: West Forse Ternopil
Користувач №: 106
Мотоцикл: Зелений півторалітровий
Телефон: +380978084262

Пітю як ти міг?

За 1500-200 на документах я незнаю чи ти шось купиш(про китай я навіть неговорю)
Але якшо ше хочаб 1000-1500 докинути то тоді реально!

--------------------
Краше руль в руках тримати чим за спини виглядати
http://foto.mail.ru/inbox/serik88/3

+Quote Post
Гість_БровКо_*
повідомлення May 9 2008, 11:32
Повідомлення #30

Анонімний гість

sad.gif Мдяяя... зале... а хотілося б якось япончика...
А що на рахунок Одеси скажете? Там дійсно дешевші моти?

+Quote Post
Yoshi
повідомлення May 9 2008, 14:30
Повідомлення #31

Підполковник

З: м.Виноградів
Користувач №: 40
Мотоцикл: Honda XL 650 V Transalp
Телефон: o5o_372-39/21

(PISHTI @ May 7 2008, 21:52) [snapback]23785[/snapback]

УРА!!!!!!!Я продав свого конструктора!!!!

Здоров!
А за кіко продав кіть ни секрет?

+Quote Post
oles_kash
повідомлення May 9 2008, 16:08
Повідомлення #32

Старший стрілець
**

З: Lviv
Користувач №: 23
Мотоцикл: honda cb400sf
Телефон: 80672528114

В Одесі в салонах дешево ніц не продають, ну або то зовсім гавно. 400 -ка спорт-класик 3500 в нормальному стані. 250-ка - 2500 уо. Дешевше - просто хлам, який щоб довести до ладу треба ще 500-1000 баків. Найкращий варіант шось купити - це дивитися на moto.kiev.ua розділ продаж!

+Quote Post
PISHTI
повідомлення May 11 2008, 11:08
Повідомлення #33

Вістун

З: хуст закарпаття
Користувач №: 679
Мотоцикл: suzuki intruder m 800
Телефон: 80667539015

(Yoshi @ May 9 2008, 15:39) [snapback]23848[/snapback]

Здоров!
А за кіко продав кіть ни секрет?

1300 $

+Quote Post
CAMPAY
повідомлення May 15 2008, 11:51
Повідомлення #34

Вістун

З: Сихів
Користувач №: 677
Мотоцикл: ма
Телефон: 0639673320

Я недавно поміняв мот. А до того довго шукав по всій Україні. Можу сказати, що найдешевше справді в Одесі. Проте...ціна відповідає якості. За 2000, або чуть більше(2300), на Оболоні в Одесі можна взяти щось типу Yamaha Zeal 250 середини 90х, в досить нормальному стані.
400ки починаються від 3000.
Особисто я знайшов мот куплений в Україні. Бо так більше гарантій, що пробіг правдивий і попередньому власнику можна в очі подивитись biggrin.gif
Радив би поритись в неті де тільки можна та не поспішати. Якщо цілеспрямовано шукати то обов"язково знайдеш. smile.gif

--------------------
Тихше їдеш- більше бачиш.

+Quote Post
Сірко
повідомлення Mar 25 2009, 01:47
Повідомлення #35

Песиголовець

З: Київ/Тернопіль
Користувач №: 1 255
Мотоцикл: Крос, Кастом, Дорожник.
Телефон: 097-5300747

Виходить якшо я маю два совецьких мопеди, і доводиться як то кажуть "день їздити, а два ремонтувати", і кручу ті мопеди собі вже не один сезон, і маю вже троха всяких запчастин шо вже і продаю і міняюся, ... то я троха байкер? rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif

--------------------
в контакті: id7635542
"Бувають п'яні байкери. Бувають старі байкери. Але не буває п'яних старих байкерів"

+Quote Post
taras-l
повідомлення Mar 25 2009, 07:57
Повідомлення #36

Дідо Тарас

З: Львів (Лисиничі)
Користувач №: 3 521
Мотоцикл: ShinerayXY250GY-6B
Телефон: 067-7два5два-658

QUOTE (Сірко @ Mar 25 2009, 02:47) *
Виходить якшо я маю два совецьких мопеди, і доводиться як то кажуть "день їздити, а два ремонтувати", і кручу ті мопеди собі вже не один сезон, і маю вже троха всяких запчастин шо вже і продаю і міняюся, ... то я троха байкер? rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif

Так ти байкер. Повага всім хто своїми руками ліпить моцики.Якшо вмієш грамотно обслуговувати совкотехніку то і іншу зможеш.
На рахунок який мот купити я підтримую думку шо перших пару літ тре їздити на 125сс. Так, скоро того стає мало.Але здобувається досвід і навики і головне шо людина лишається жива і неполомана.Тоді ж в неї затверджується думка: треба мати мот чи нє.От тоді вже треба дійсно вирішувати який мот брати???

--------------------
Україна - понад усе.

+Quote Post
RaSShpil
повідомлення Feb 19 2012, 02:12
Повідомлення #37

Стрілець
*

Користувач №: 5 030
Мотоцикл: поки велосипед)

власне, змушений підняти тему аби не створювати купу однакових. починаючи третій десяток вирішив таки завести собі транспорта) досвіду абсолютно жодного - лише велосипед та заднє місце на табуретці з батарейками, буду починати з 0, проте хочу мотоцикла аж очі світяться)) маю близько 3000 вічнозелених. трохи полазив по інтернетах, подумав шо найкраще було б взяти Yamaha FZ 400 чи Honda CB 400 - і не доведеться скоро міняти, і не розмажусь десь і пластику відносно небагато. підкажіть шось з цього приводу)))))

+Quote Post
Demo
повідомлення Feb 19 2012, 08:21
Повідомлення #38

Отаман

Користувач №: 4 617
Мотоцикл: Kawasaki Zr7

Цитата(RaSShpil @ Feb 19 2012, 02:12) *
власне, змушений підняти тему аби не створювати купу однакових. починаючи третій десяток вирішив таки завести собі транспорта) досвіду абсолютно жодного - лише велосипед та заднє місце на табуретці з батарейками, буду починати з 0, проте хочу мотоцикла аж очі світяться)) маю близько 3000 вічнозелених. трохи полазив по інтернетах, подумав шо найкраще було б взяти Yamaha FZ 400 чи Honda CB 400 - і не доведеться скоро міняти, і не розмажусь десь і пластику відносно небагато. підкажіть шось з цього приводу)))))

обидва мотоцика достойні апарати але перед тим як шось радити відповідь скільки ти дєнєх на екіп маєш?

+Quote Post
Лихий
повідомлення Feb 19 2012, 08:40
Повідомлення #39

Мінстр з пласкогубчьом

Користувач №: 3 846
Мотоцикл: FXDWG
Телефон: 063 357 70 90 097 299 34 44

а чопирь не пре?

--------------------
Харлєй - то американьшький лупак, але у 50 разів дорожчий!

+Quote Post
Matvij
повідомлення Feb 19 2012, 09:09
Повідомлення #40

вар'ят

З: Львiв
Користувач №: 4 746
Мотоцикл: Старенький добрий японець
Телефон: О5О337531О

Правильно мітиш. Але для самого нуля бажано хоч на тиждень чи місяць щось набага слабше типу 125ки. можна найти курси водіння. Так ніхто не запитався, категорія "А" взагалі є?

+Quote Post

10 Сторінки V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 Користувачів переглядають дану тему (1 Гостей і 0 Прихованих Користувачів)
0 Користувачів:

Lo-Fi Версія Поточний час: 16th June 2019 - 00:48