IPB Кофри від Ромеро    

Привіт Гість ( Вхід | Реєстрація )

УВАГА! ВКРАЛИ МОТОЦИКЛ КТМ 250SX-F, м.СТРИЙ

2 Сторінки V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
Зазори кілець, різні баняки чи шо О_о
DeX
повідомлення Mar 31 2009, 00:26
Повідомлення #1

Підполковник

Група: Авторизовані
З: Львів
Користувач №: 3 894
Мотоцикл: МТ-10-36
Телефон: 80939833353

Проблема ось в чому... Прочитав в неті на рахунок хавання масла і диму з сапуна і вирішив перестрахуватись, поки мотор розібраний.... Вставив компресійні кільця(без поршнів) в зеркало і заміряв ключевий проріз... в одного баняка 1 мм, в іншого 1.4 мм... Поршні по маркуванню - першого ремонтного 78.18.... на рахунок циліндрів - не знайшов де в них маркування чи шось таке... Я так собі думаю, шо при номінальних зазорах прорізу 0.15-0.6мм то не є дуже добре.... підкажіть, які кільця брати і чим можна шліфанути зеркало(чи то наліт чи яка зараза... шо наждак)?

--------------------
І нафіга ми ту гуму палили....
---------------------------------------------------------
Зара пів дванайцітої ночі семого листопада дві тисічі девєтого року від початку відрахунку років за християнським калєндарем плюс мінус пару днів но то є не важливо... Вурочисто заєвлєю же не буду м флудити борше ні в яких гілках окрім як Флуд. Я перечитау водну тему на хворумі і зробиу висновки. Дзєнькує бардзо...
Go to the top of the page

+Quote Post
Bond
повідомлення Mar 31 2009, 09:23
Повідомлення #2

Підполковник

З: Lviv
Користувач №: 69
Мотоцикл: МТ 10-36 & FZS 1000
Телефон: 80685778579

Цитата(DeX @ Mar 31 2009, 01:26) *
Проблема ось в чому... Прочитав в неті на рахунок хавання масла і диму з сапуна і вирішив перестрахуватись, поки мотор розібраний.... Вставив компресійні кільця(без поршнів) в зеркало і заміряв ключевий проріз... в одного баняка 1 мм, в іншого 1.4 мм... Поршні по маркуванню - першого ремонтного 78.18.... на рахунок циліндрів - не знайшов де в них маркування чи шось таке... Я так собі думаю, шо при номінальних зазорах прорізу 0.15-0.6мм то не є дуже добре.... підкажіть, які кільця брати і чим можна шліфанути зеркало(чи то наліт чи яка зараза... шо наждак)?

Поршні, кільця і циліндри нові чи б\у ? якщо б\у то переміряй діаметр поршнів, подивись на виробітку циліндрів (сходинка внизу циліндра з боку головки,якщо є то бажано здати на шліфовку), поміряй внутрішній діаметр циліндра і під нього купуй кільця. Як будеш шліфувати циліндри прийдеться замінити поршня. Можливо справа тільки в самих кільцях(розраховані на циліндр меньщого діаметру).

+Quote Post
DeX
повідомлення Mar 31 2009, 10:13
Повідомлення #3

Підполковник

Текс... коротко взнав подробиці... в мене на моті одна голова разом з циліндром і поршнем(надіюсь) - недавно міняна, інша походу ще не міняна... На тій шо не міняна - сходинка практично невідчутна, може 0.05 десь(виміряно пальцем). Ще помітив дивну штуку... поршневі одного ремонтного, взяв одне кільце.... вставляю зовнішнім діаметром в канавку першого компресійного, на одному поршні воно сидит нижче зовсім трішки а на іншому таки відчутно, око бачит там з 0,10-0,15мм мінімум... кільця і все про шо говорю - вже стояло.... власне, питаюсь, шоб купити нові кільця...

Блін... по ходу написання втратив здоровий глузд перевіривши хід поршнів...... один і той-же поршень в одному циліндрі(тому шо має троха виробітку) ходить з легким зусиллям... ну, плавно під несильним натиском..... а в тій шо новіша - тупо шатається! huh.gif Другий цилінд має таку-ж тенденцію.... Я шось в тому житті пропустив?!

ПС: хтів найти маркування.. на головах: 23 МТ801503 і 20 МТ801502. Поясніть хтось шо то означає, бо я шось в мануалі не найшов...

Це повідомлення відредагував DeX: Mar 31 2009, 10:24

--------------------
Зара пів дванайцітої ночі семого листопада дві тисічі девєтого року від початку відрахунку років за християнським калєндарем плюс мінус пару днів но то є не важливо... Вурочисто заєвлєю же не буду м флудити борше ні в яких гілках окрім як Флуд. Я перечитау водну тему на хворумі і зробиу висновки. Дзєнькує бардзо...

+Quote Post
Bond
повідомлення Mar 31 2009, 14:26
Повідомлення #4

Підполковник

Цитата(DeX @ Mar 31 2009, 11:13) *
Текс... коротко взнав подробиці... в мене на моті одна голова разом з циліндром і поршнем(надіюсь) - недавно міняна, інша походу ще не міняна... На тій шо не міняна - сходинка практично невідчутна, може 0.05 десь(виміряно пальцем). Ще помітив дивну штуку... поршневі одного ремонтного, взяв одне кільце.... вставляю зовнішнім діаметром в канавку першого компресійного, на одному поршні воно сидит нижче зовсім трішки а на іншому таки відчутно, око бачит там з 0,10-0,15мм мінімум... кільця і все про шо говорю - вже стояло.... власне, питаюсь, шоб купити нові кільця...

Блін... по ходу написання втратив здоровий глузд перевіривши хід поршнів...... один і той-же поршень в одному циліндрі(тому шо має троха виробітку) ходить з легким зусиллям... ну, плавно під несильним натиском..... а в тій шо новіша - тупо шатається! huh.gif Другий цилінд має таку-ж тенденцію.... Я шось в тому житті пропустив?!

А ти міряв діаметри поршнів і циліндрів? може той міняний циліндр не того ремонту?

Цитата(DeX @ Mar 31 2009, 11:13) *
ПС: хтів найти маркування.. на головах: 23 МТ801503 і 20 МТ801502. Поясніть хтось шо то означає, бо я шось в мануалі не найшов...

про маркування нічого нечув. можли це просто назва деталі в каталозі чи щось таке.

+Quote Post
DeX
повідомлення Mar 31 2009, 18:29
Повідомлення #5

Підполковник

Цитата(Bond @ Mar 31 2009, 15:26) *
А ти міряв діаметри поршнів і циліндрів? може той міняний циліндр не того ремонту?

про маркування нічого нечув. можли це просто назва деталі в каталозі чи щось таке.

Та от шось до мене підкрадається така думка.... я зара на роботі... приповзу додому і поміряю...

ПС: Люди, вкотре сьогодні почув про "Васильовича"... Це магазин, склад, людина чи що?? І що в нього\ньому і де знайти? smile.gif)

--------------------

+Quote Post
KoX
повідомлення Mar 31 2009, 19:35
Повідомлення #6

Підполковник

З: Житомир
Користувач №: 3 821
Мотоцикл: МТ-10 36, Ураль, Steed 600
Телефон: 0632555028

Одним поршнем 2 циліндри поміряти та й усьо. Або одним кільцем в двох циліндрах, а різницю побачити по зазарах в тому кільці на різних циліндрах, то саме точно повинно бути...

--------------------
Пива мало...

+Quote Post
DeX
повідомлення Mar 31 2009, 21:26
Повідомлення #7

Підполковник

всьо... діагноз очевидний... в мене різні циліндри О_о І шо найпаршивіше то то шо в мене два поршні першого ремонтного.... баняк один старий(під поршні першого ремонтного), який потребує шліфовки дзеркала, а інший фактично новий.... але збільшеного розміру(якого я хезе.... як вияснилось ніц настільки точного в мене нема...)відповідно, якшо лишити в спокої старий баняк - треба брати ше й поршні нові sad.gif(((( Скільки то винесе, мож хто має?

--------------------

+Quote Post
хитрий вуйко
повідомлення Mar 31 2009, 22:08
Повідомлення #8

Ангел Провідник

З: wild wild west
Користувач №: 328
Мотоцикл: проект "блакитний"
Телефон: купив у злодійчуків

Цитата(DeX @ Mar 31 2009, 22:26) *
всьо... діагноз очевидний...

я то відразу зрозумів....
тут без розточки не обійдешся аж ніяк. ідеш на привокзальну у той магазин з мотозапчастинами, купляєш пару поршнів найбільшого розміру . там є такі файні по 120 гривників. потім разом з циліндрами сунеш до шліфовщика а дальше вони знають що робити. (звісно якщо мають рівні руці)
Васильович - то такий фист спеціаліста львівський по лупупу.

--------------------
Мокнут мешти, мокнут сподні
Зашмальцовані шкарпетки
А я стою в бальоновім плащи

+Quote Post
Лихий
повідомлення Mar 31 2009, 22:14
Повідомлення #9

Мінстр з пласкогубчьом

Користувач №: 3 846
Мотоцикл: FXDWG
Телефон: 063 357 70 90 097 299 34 44

Цитата(DeX @ Mar 31 2009, 22:26) *
а інший фактично новий.... але збільшеного розміру

то як? ohmy.gif розмір як міряєсі, первий, другий, третий, і дальше wink.gif

0 ремонт - поршень 77,97, перстень -78,0
1 ремонт - поршень 78,47, перстень -78,5
2 ремонт - поршень 78,97, перстень -79,0
і так і далєє майже до безкінечності (в розумних предєлах мутінга)

про зазор баняк-поршень не знаю, але підозрюю шо баняк більший rolleyes.gif

з того шо ти написав, тобі тре точити баняки на 2 ремонт, в одного мого знайомого були поршня такі (на 79) під жигуляторські перстені на продажу...

--------------------
Харлєй - то американьшький лупак, але у 50 разів дорожчий!

+Quote Post
KoX
повідомлення Mar 31 2009, 22:19
Повідомлення #10

Підполковник

Думаю, краще тоді 2 баняка шліфонути, відповідно нові поршня і кільця. Шліфовка гривень по 30 на баняк (я на лазерній здавав то по 90 грн, бо сказали, лазерна не залишає мікроцарапин), поршні і кільця є різних цін. Є гривнеь по 130-160 пара поршів з кільцями. Я купував ковані поршні, (польського чи чеського виробника, як сказали. Ковані мають менший коефіцієнт теплового розширення-менша ймоіврність схопити клин+ цікаві кільця-всі зменшених розмірів, верхнє хромоване-1,1 мм, середнє-1,4 мм, замість 2 мм стандартних, маслозємне з пружинкою, 2,5 мм), так з кільцями (їх там не 4 а 3) обійшлось 360 грн. Можеш спробувати ВАЗівські, але вони важчі (більше навантаження на кривошип). Головне взагалі-то добре всьо то обкатати буде, особливо коли зараз прохолодно. Я, як обкатав, залишився дуже задоволений-масла мот не їсть... Особисто в моєму варіанті, так за рахунок зменшених кілець і їх 3 а не 4 по теорії менший знос циліндра+менші витрати на тертя. Думаю, як робиш для себе, тре зробити зразу все нормально... Ну там по ходу поміняти пальці, як є виробітка, підігнати все то по масі (інструкція допускає 4 грами, а люди кажуть, що то брєд, такщо треба пдігнати з мінімальною разницею в масі.) Як надумаєш все-таки міняти поршньову, тут народ знаючий, все розкажуь всі нюанси...

Поки писав, за мну все написали... Сорі...

--------------------
Пива мало...

+Quote Post
DeX
повідомлення Mar 31 2009, 23:33
Повідомлення #11

Підполковник

Хмм... якшо комплект нормальних поршнів разом з кільцями = 360 грн+шліфовка 2*50(ну, я так думаю шо подорожчало)... то то ше не так страшно виглядає..... можна буде і так зробити..... КоХ, кажи де то все дістати у Львові, думаю не мені одному згодиться.... Дякую.

--------------------

+Quote Post
mar
повідомлення Apr 1 2009, 07:52
Повідомлення #12

Підполковник

Користувач №: 208
Мотоцикл: М-72М

Цитата(KoX @ Mar 31 2009, 23:19) *
я на лазерній здавав то по 90 грн, бо сказали, лазерна не залишає мікроцарапин

а про то детальніше...де таке роблять? і хто знає чи воно краще ніж звичайна розточка + шліфовка...
...зменшених кілець і їх 3 а не 4 по теорії менший знос циліндра+менші витрати на тертя.

тобто ти зняв одне маслозйомне кільце?
а яке саме ? перше чи друге?
цікаво чи на к750 можна таке робити?

+Quote Post
Bond
повідомлення Apr 1 2009, 09:25
Повідомлення #13

Підполковник

Цитата(mar @ Apr 1 2009, 08:52) *
тобто ти зняв одне маслозйомне кільце?
а яке саме ? перше чи друге?
цікаво чи на к750 можна таке робити?

Не зняв. То такі поршня на 3 кільця. Відсутнє нижнє маслознімне. Для К750 таких не бачив.

Це повідомлення відредагував Bond: Apr 1 2009, 09:27

+Quote Post
Bond
повідомлення Apr 1 2009, 09:32
Повідомлення #14

Підполковник

я на лазерній здавав то по 90 грн, бо сказали, лазерна не залишає мікроцарапин

Чув я про "конінговку" (виправте якщо не правильно назвав). Це процес нанесення царапин на поверхню циліндра під 45 градусів для кращого утримування масляної плівки в зазорі циліндр-поршень (зменьшення тертя таким чином). А тут на тобі dry.gif . Новітні технології.

+Quote Post
KoX
повідомлення Apr 1 2009, 09:58
Повідомлення #15

Підполковник

Хлопці, а я в Житомирі... Правда одному хлопаку з Києва передачкою уже зробив, катається радується) Суть того процесу не уявляю, але сподобався сам ефект. Циліндр після такого процесу матового кольору без блиску, обкатка-кілометрів 100, після 20-30 перестав грітись, правда я обкатував кілометрів 800. Я думаю, що і звичайна розточка-шліфовка, якщо вона зроблена рівними руками буде їздити і їздити. Тут обкатка грає велику роль.
І маслозємне іде з пружинкою, стоїть зверху, відразу після компресійних. Думаю, знімати в стандарті нижнє маслозємне нема сенсу-може почати жерти масло. Чув тільки щось про зменшення нижнього краю того маслозємного кільця-щоб масло знімалось відразу ж у канавку...

--------------------
Пива мало...

+Quote Post
tarassel
повідомлення Apr 1 2009, 10:05
Повідомлення #16

подай-принеси-незаважай

Група: Модератори
Користувач №: 26
Мотоцикл: DR-Z400S

я на лазерній здавав

Я купував ковані поршні

Шо то за лазерна установка, шо вона робить?

Де знайшов такі поршня?

+Quote Post
Лихий
повідомлення Apr 1 2009, 10:12
Повідомлення #17

Мінстр з пласкогубчьом

Користувач №: 3 846
Мотоцикл: FXDWG
Телефон: 063 357 70 90 097 299 34 44

Цитата(tarassel @ Apr 1 2009, 11:05) *
Де знайшов такі поршня?

були в Рудого. маєш нумера? задзвони, запитай

--------------------
Харлєй - то американьшький лупак, але у 50 разів дорожчий!

+Quote Post
KoX
повідомлення Apr 1 2009, 10:14
Повідомлення #18

Підполковник

Суть процесу лазерної розточки-шліфовки не уявляю... Ціну спутав, поршня+кільця=приблизно 200 грн. Знайшов у нас в Житомирі на базарі в мужичка, що під замовлення все привезе. Поршні, як по них легенько вдарити чимось металічним дзвенять як дзвінок на 1 Вересня, матового сірого кольору, не гладкі, як литі звичайні поршні, а йдуть такою маленькою-маленькою, полоскою паралельно кільцям. Здибаю в сусіда фотик, викину фотки, поки поршня на полиці валяються...

--------------------
Пива мало...

+Quote Post
DeX
повідомлення Apr 4 2009, 13:45
Повідомлення #19

Підполковник

Я здається знайшов ті поршні, про які ти кажеш... Загалом - на розточку беруть на вул. Зазізничній (вроді 6)в магазині..... Там розточка 80грн\циліндр, казали шо якісно.... подивимся... а поршні такі по 120 грн здається... там-же... сказали шо розточать до найближчого ремонтного і поршні зразу підберут happy.gif

--------------------

+Quote Post
Грицько (KISS@)
повідомлення May 1 2009, 22:04
Повідомлення #20

Хорунжий

З: L'viv
Користувач №: 30
Мотоцикл: Jawa 353/04

Цитата(хитрий вуйко @ Mar 31 2009, 23:14) *
я то відразу зрозумів....
тут без розточки не обійдешся аж ніяк. ідеш на привокзальну у той магазин з мотозапчастинами, купляєш пару поршнів найбільшого розміру . там є такі файні по 120 гривників. потім разом з циліндрами сунеш до шліфовщика а дальше вони знають що робити. (звісно якщо мають рівні руці)
Васильович - то такий фист спеціаліста львівський по лупупу.

Вуйко привіт. То є файні поршня по 120грн? Бо казали шо бувають поршня під ВАЗовські кільця, але Міша з магазину запевняє шо ті за 120 дуже кльові і т.д. То й я не знаю чи купувати їх, чи пошукати під кільчя ваз...

--------------------
Come as You are.

+Quote Post

2 Сторінки V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 Користувачів переглядають дану тему (1 Гостей і 0 Прихованих Користувачів)
0 Користувачів:

Lo-Fi Версія Поточний час: 27th May 2019 - 15:02
загрузка...

Користання форумом підтверджує Вашу згоду з правилами.
Адміністрація форуму не несе відповідальності за зміст повідомлень.
Використовувати матеріали форуму можна лише за згоди з їх авторами.
РЕКЛАМА НА ФОРУМІ ЗАБОРОНЕНА.