IPB

Привіт Гість ( Вхід | Реєстрація )

УВАГА! ВКРАЛИ МОТОЦИКЛ КТМ 250SX-F, м.СТРИЙ

Reply to this topicStart new topic
Блютуз Інтерком
Black
повідомлення Dec 3 2017, 00:55
Повідомлення #1

Генерал-чотар

Група: Авторизовані
З: Львів
Користувач №: 13
Мотоцикл: Yamaha TDM 850 -98
Телефон: 093 902 7363

Перебирав сьодня своє переговорне, дивувався кмітливості вузькооких інженерів. Появилась нова тема до обговорення.
Спочатку про інтерком - простий Interphone 6-riders. Рання модель на два джеки. Прожила вже два сезони. Повний дуплекс і онлайн з пасажиром. З 5тьма іншми не все так райдужно. По звуку нарікань нема - якщо правильно виставити в шоломі, то до 140ка в Шарках спілкуємось нормально. В Скорпіонах і на 180 не було проблем, а от Шарки шумніші. Кнопки налапувати досить тяжко (в плані їх розрізнити), але не проблема. Для зв'язку з іншим мотом треба маякувати рукою чи ногою потрібному тобі (односу з 5ти, ага) райдеру. Тоді обидва тиснуть задану пимпочку і інтерком викидає пасажира і зв'язує райдерів. З іншими системами не сумісний, хоча з 3х інтеркомів Interphone і 2х Сена одна пара Interphone-Sena зпарувалась в неприродній спосіб. Sena стала мобільним для Interphona і примусово його викидувала з поточної сесії і парувала з собою ohmy.gif отака загадка.
На повній зарядці порядку 5-8 годин розмов тримає впевнено. Дуже залежить від шумності шолома і правильного положенняя мікрофону. Якщо провтикати і інтерком почне передавати шум вітру, то і 4 години буде подвиг.
Тепер про китайських чудо-інженерів. Вирішив я зимою батарейку поставити більшу (1000мА) в середину, бо один з переговорних почав швидко сідати. Розібрав (4и болціка), а там батарейка очікуваних розмірів, але неочікуваного об'єму. Пише на батарейці 600мА. Тирнет каже, що на них всіх стоїть 400-450мА (на свіжих моделях проскочило 550мА). Але розумні китайська зарядка сказала, що в моєї батарейки лишилось 350мА. За два роки нормальною є деградація 20%. Тому мислю, що китайці китайців десь дурили. Найшов сайт з різними типорозмірами на ЛіІон, на весну думаю кинути 850мА. По розмірах впритик влазить.
Ще пару слів про водостійкість - заявлялась повна водостійкість, їздили в страшні зливи, але переговорне їх витримувало без проблем. Так от в інженерному плані по водостійкості в цьому переговорному тільки болціки, які щільно притискають дві половинки корпуса. Ні тобі резинок, ні силікону, ні лакування плат. Ну, але працює.
Таке.

--------------------
Я чесний, бо я - українець
Я сильний, бо я - українець
Я гордий, бо я - Українець

Українська Національна Ідея
Go to the top of the page

+Quote Post
ukrop
повідомлення Dec 4 2017, 08:03
Повідомлення #2

Десятник

З: місто Лева
Користувач №: 5 926
Мотоцикл: HONDA XR 150
Телефон: 0679996007

кіко грошів вивалив за таке уокі-токі? розумію,що давно - може пам'ятаєш в уо

+Quote Post
Black
повідомлення Dec 4 2017, 10:55
Повідомлення #3

Генерал-чотар

З: Львів
Користувач №: 13
Мотоцикл: Yamaha TDM 850 -98
Телефон: 093 902 7363

Остання версія зараз в районі 35-40$. В них характерний корпус + дофіга маденьких незручних кнопочок. Приклад з Алі

--------------------
Я чесний, бо я - українець
Я сильний, бо я - українець
Я гордий, бо я - Українець

Українська Національна Ідея

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Користувачів переглядають дану тему (1 Гостей і 0 Прихованих Користувачів)
0 Користувачів:

Lo-Fi Версія Поточний час: 18th December 2017 - 14:57
загрузка...

Користання форумом підтверджує Вашу згоду з правилами.
Адміністрація форуму не несе відповідальності за зміст повідомлень.
Використовувати матеріали форуму можна лише за згоди з їх авторами.
РЕКЛАМА НА ФОРУМІ ЗАБОРОНЕНА.