IPB Кофри від Ромеро    

Привіт Гість ( Вхід | Реєстрація )

УВАГА! ВКРАЛИ МОТОЦИКЛ КТМ 250SX-F, м.СТРИЙ

Reply to this topicStart new topic
Додатковий Акумулятор В Шльом, для екшн-камери
Сірко
повідомлення Jan 27 2018, 04:38
Повідомлення #1

Песиголовець

Група: Авторизовані
З: Київ/Тернопіль
Користувач №: 1 255
Мотоцикл: Крос, Кастом, Дорожник.
Телефон: 097-5300747

Взім привіт.
Сьогодні прокачав шльом. Думаю комусь така інформація знадобиться. Вмонтував акум 18650 в задню частину шльома. Підпаявся до акумулятора від екшн-камери. Через штекер з,єднав додатковий акум. Працювати повинно в 4-5 раз довше ніж від штатної батареї камери. Скоро буду перевіряти. Думаю карточка на 32 гіга закінчиться швидше)

Так як шльом вже відчуває скорий час списання, то я не дуже заморочувався з акуратністю і тд. Буду вважати що це пробно-експериментальна затія. Якщо все піде як я очікував, то зроблю в іншому шльомі вже практичніше. Наприклад не варто підпаюватсь до акумулятора 18650, а краще використати спеціальний.. я забув те слово. Короче туди акум вставляється і виймається легко. Так можна буде замінити сівший на заряджений. Штекер і товщину провода в шльомі варто менші брати. Струми там невеликі.
Ну і ще один варіант. Трохи інший підхід до живлення можливий. Додатковий акум під,єднати до підвищуючого стабілізатора, щоб на виході було 5 в. Далі мікро-юсб штекер і через тумблер можна підлючатись до юсб входу камери. Камеру завдяки тумблеру он-офф можна дуже легко включати і виключати при використанні її в режимі відеореєстратора.

До речі, при такому розташуванні камери лівим оком видно чи іде запис чи ні, а правим - заряд батареї. Дуже зручно!

Це повідомлення відредагував Сірко: Jan 27 2018, 04:40

--------------------
в контакті: id7635542
"Бувають п'яні байкери. Бувають старі байкери. Але не буває п'яних старих байкерів"
Go to the top of the page

+Quote Post
Black
повідомлення Jan 27 2018, 19:56
Повідомлення #2

Генерал-чотар

З: Львів
Користувач №: 13
Мотоцикл: Yamaha TDM 850 -98
Телефон: 093 902 7363

Цікаво. Я думав над такми варіантом для свого блюпуп-переговорного, але 18650 досить велика, тому вирішив шукати плоский елекмент з більшою ємністю. На фотці виглядає, що там багато пінопласту виколупано? Чи це просто ракурс такий?

P.S. балакалка - Interphone 6r.

Це повідомлення відредагував Black: Jan 27 2018, 21:27

--------------------
Я чесний, бо я - українець
Я сильний, бо я - українець
Я гордий, бо я - Українець

Українська Національна Ідея

+Quote Post
Gonschik
повідомлення Jan 27 2018, 21:00
Повідомлення #3

Полковник

З: Франківськ - Warszawa
Користувач №: 2 206
Мотоцикл: QQ200, XTZ660, R1150
Телефон: +48537433249

Цитата(Black @ Jan 27 2018, 20:56) *
Цікаво. Я думав над такми варіантом для свого блюпуп-переговорного, але 18650 досить велика, тому вирішив шукати плоский елекмент з більшою ємністю. На фотці виглядає, що там багато пінопласту виколупано? Чи це просто ракурс такий?

А яка в тебе "балакалка" ??

Сергій гарна ідея!!А на скільки часу хватає оригінальної батареї? Я з SJCAM не знайомий взагалі

--------------------
Карпати V50 -> Восход 3М -> Jawa 350/638 > Suzuki GSX750F -> Dragon 200 -> Tenere XTZ660
------------------------------------------------------------------------------------------

Instagram - warjat.pl
Facebook --> Gonschik
MiniBlog -->>warjat.pl------------------------------------------------------------------------------------------Гонщик ганяє - піпл угарає

+Quote Post
Сірко
повідомлення Jan 28 2018, 02:13
Повідомлення #4

Песиголовець

на годину в середньому.

В кожному шльомі є багато пінопласту. Хватить місця і на батарейки АА, і на 18650. Головне не переборщити - пінопласт спасає голову. Щоб не вийшло так що батарейки будуть її "спасати".

--------------------
"Бувають п'яні байкери. Бувають старі байкери. Але не буває п'яних старих байкерів"

+Quote Post
Сірко
повідомлення Feb 16 2019, 03:54
Повідомлення #5

Песиголовець

Короче. Звіт по використанню)
Не робіть такої х...і ))
Я просто підключив акум 18650 паралельно штатному. А так Li-ion батарейки підключати не можна. Треба маленьку платку застосовувати для правильного заряду і тд...
В результаті штатний акум здувся. І добре що не загорівся на ходу або в гаражі...
Треба обдумати як правильно застосувати два різні акуми. Як варіант - через вхід USB подавати заряд із зовнішнього акума.

--------------------

+Quote Post
Аdmin
повідомлення Feb 17 2019, 11:41
Повідомлення #6

Старший Чорт

Група: Admin
З: Кам'янка-Бузька
Користувач №: 1
Мотоцикл: Yamaha TTR-250 Open Enduro
Телефон: в профілі

biggrin.gif Добре, шо голова не згоріла. Експеримент з акумами в голові ідея не хороша, особливо ноунеймами. До речі, наприклад в гопро хіроу 2014 акум в три рази кращий за ті sj-ками і включається-виключається одним пальцем. Я би зараз за жодні гроші ні помінявся на китайця.

+Quote Post
tarassel
повідомлення Feb 18 2019, 09:47
Повідомлення #7

подай-принеси-незаважай

Група: Модератори
Користувач №: 26
Мотоцикл: DR-Z400S

Трошки офтопік:

Китайці (разом з тим SJCAM) нормально знимкують тільки за яскравого світла. Якщо чуть темнувато, або зайти в будь-який ліс навіть в сонячний день то відео виходять зернисті як з поганого телефона.
Не знаю чи гопро тут кращі чи ні, розмір матриці (і захоплення світла) в нах мабуть співрозмірний китайцям.

І ще - та стабілізація зображення (в кого вона є) також має сенс тільки за яскравого освітлення, в лісі воно сильно погіршує результат, картинки плавають.
Щоб знімати шось в русі помоєму треба обов'язково steadicam, інакше все кака виходить (хоча я з ним ще не пробував, тільки без).

+Quote Post
Аdmin
повідомлення Mar 1 2019, 17:53
Повідомлення #8

Старший Чорт

Моя ГоПро Хіроу 2014 в темноті знімає хєрово, SJ4000 краще, особисто порівнював. Але саме як ЕКШН камера китайоза нулячий, поки його там включиш, настроїш вже і момент пройшов. Гоупро продумана супер, одну кнопку тицьнув і знаєш шо знімає, тицьнув ше раз виключилася. Передній екранчик видно в дзеркало. Дивився тести останньої моделі, то стаб і нічна робота вражає. Но поки дорогувато.

+Quote Post
Сірко
повідомлення Mar 2 2019, 00:33
Повідомлення #9

Песиголовець

То і в мене SJ4000 так само працює: "одну кнопку тицьнув і знаєш шо знімає, тицьнув ше раз виключилася. "
Просто треба в настройках задати це.

--------------------

+Quote Post
tarassel
повідомлення Mar 5 2019, 10:41
Повідомлення #10

подай-принеси-незаважай

Група: Модератори
Користувач №: 26
Мотоцикл: DR-Z400S

В мене SJ6 Legend і користуватись нею зручно - екран спереду, і навіть пульт на руку як годинниик, то особливо зручно. Тільки от зйомкування в лісі таке собі, але думаю все шо до ~400$ буде на тому ж рівні.

+Quote Post
Аdmin
повідомлення Mar 7 2019, 09:44
Повідомлення #11

Старший Чорт

Було би шо знімати wink.gif, а грошики знайдуться!

+Quote Post
Gonschik
повідомлення Mar 12 2019, 22:38
Повідомлення #12

Полковник

З: Франківськ - Warszawa
Користувач №: 2 206
Мотоцикл: QQ200, XTZ660, R1150
Телефон: +48537433249

може не в тему але якщо тема про час роботи екшен камери то мало б бути в, я користуюсь наприклад XIAOMI YI4k - дуже задоволений роботою батареї..і замість додаткового акумулятора - можна купити за копійки кілька додаткових акумуляторів..хочу додатково купити звичайну 2к яко другу камеру

Це повідомлення відредагував Gonschik: Mar 12 2019, 22:39

--------------------
Карпати V50 -> Восход 3М -> Jawa 350/638 > Suzuki GSX750F -> Dragon 200 -> Tenere XTZ660
------------------------------------------------------------------------------------------

Instagram - warjat.pl
Facebook --> Gonschik
MiniBlog -->>warjat.pl------------------------------------------------------------------------------------------Гонщик ганяє - піпл угарає

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Користувачів переглядають дану тему (1 Гостей і 0 Прихованих Користувачів)
0 Користувачів:

Lo-Fi Версія Поточний час: 21st May 2019 - 07:20
загрузка...

Користання форумом підтверджує Вашу згоду з правилами.
Адміністрація форуму не несе відповідальності за зміст повідомлень.
Використовувати матеріали форуму можна лише за згоди з їх авторами.
РЕКЛАМА НА ФОРУМІ ЗАБОРОНЕНА.